Reklama

Interaktywny zestaw naczyń Krajobraz zainspirowany został typowymi dziecięcymi rysunkami, na których często pojawia się domek, kilka drzewek, słoneczko i chmurki. Jego forma sprawi, że karmienie dziecka przestanie być problemem a sanie się przygodą. Dziecko jedząc podane w ten sposób, ładnie skomponowane danie będzie miało wspaniałą zabawę, co uatrakcyjni często nudną dla niego porę karmienia. Elementy zestawu można wyjmować z tacy, przekładać i bawić się nimi co zdecydowanie przypadnie do gustu maluchom, lubującym się w różnego typu klockach i układankach. Takie manualne ćwiczenia poza dostarczaną rozrywką również pozytywnie wpływają na sprawność szkrabów.

Zestaw ten bez wątpienia łączy przyjemne z pożytecznym. Maluszek z radością zje posiłek i nauczy się posługiwania sztućcami, a rodzice będą nieco spokojniejsi, nie musząc bez przerwy namawiać dziecka, aby sięgnęło po kolejny kęs. Ponadto naczynia zebrane na jednej tacy i mające na niej wyznaczone miejsca pomogą w utrzymaniu porządku na stole.

Komplet naczyń Krajobraz wykonany jest z trwałej, kolorowej melaminy i przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia. Można go myć w zmywarce. Taca ma wymiary 37 x 25 x 8,5 cm.

Celofan.pl