Reklama

Rodzinne gotowanie sprawia ogromną przyjemność zarówno dorosłym, jak i stawiającym swoje pierwsze kroki w kuchni pociechom. W takiej atmosferze dzieci wyjątkowo chętnie się uczą, zdobywając przydatne w życiu umiejętności. Jednak nawet pod kontrolą rodziców korzystanie z ostrych noży nie jest do końca bezpieczne, szczególnie jeśli biorą się za nie wyjątkowo małe dzieci. Brak doświadczenia w posługiwaniu się tym narzędziem oraz zbyt mała sprawność manualna mogą skończyć się bardzo poważnymi wypadkami.

Rozwiązniem tego problemu są   noże KiddiKutter, pozwalające małym szefom kuchni całkowicie bezpiecznie posiekać warzywa do sałatki czy obiadu. Całkowicie eliminują one ryzyko uszkodzenia paluszków. Chociaż są w stanie pokroić wszystko to, co tradycyjny nóż, to ich zaokrąglone ząbki ze stali nierdzewnej, działające raczej na zasadzie piłowania, nie przetną palca dziecka. Doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku miękkich pomidorów, jak i twardego steku.

Jest to całkowicie bezpieczny sposób na zabawę i naukę gotowania, a także pomoc mamie w kuchni. Z KiddiKutter dziecko uczy się poprawnego używania noża oraz poznaje różne artykuły spożywcze i ich wykorzystanie bez ryzyka zranienia paluszków.

Cechy noży KiddiKutter:

  • intensywne kolory noży spodobają się dzieciom i ożywią kuchnię,
  • ostrza wykonane są z powlekanej stali nierdzewnej i podobnie jak rączka nie zawierają BPA,
  • długość: 18 cm,
  • bezpieczna nauka posługiwania się nożem,
  • możliwość przygotowania własnoręcznie owocowej sałatki, warzyw, itp.

Kuchenne akcesoria dla dzieci przeznaczone już dla dzieci o 3 roku życia.

Producent: KiddiKutter

KiddiKutter