Reklama

Termobutelka Pacificbaby to innowacyjne połączenie termosu oraz butelki dla dzieci. Dzięki izolacji próżniowej i podwójnej ściance jest idealnym rozwiązaniem na spacery w chłodniejsze dni, podróże czy nocne karmienia. Przyda się także podczas gorączki , gdy dziecko trzeba często poić lub w trakcie upału, gdyż butelka skutecznie utrzymuje również niską temperaturę. Mając ciepłą wodę zawsze pod ręką, wystarczy tylko dodać do niej mleko i wymieszać.

Termobutelki Pacificbaby

Termobutelka Pacificbaby utrzymuje temperaturę nalanego do niej płynu od 6 do 10 godzin, zależnie od swojej pojemności. Zapewnia to komfort rodzicom, szczególnie poza domem, i pozwala zaoszczędzić czas na podgrzewanie mleka, gdy maluszek domaga się szybkiego podania posiłku. Wewnątrz butelki znajduje się miarka do odmierzania pokarmu. Można w niej bezpiecznie przechowywać nie tylko wodę, mleko matki lub zastępcze, ale także soki i napoje.

Termobutelka została zaprojektowana tak, aby "rosnąć" wraz z dzieckiem co najmniej do piątego roku życia. Standardowo zakończona jest miękkim silikonowym smoczkiem. Jednak można ją wyposażyć w dodatkowe uchwyty z miękkim ustnikiem, aby maluch rozpoczną naukę samodzielnego picia lub składany ustnik, przekształcając ją w klasyczny bidon, z którym dziecko może się wybrać nawet do przedszkola. We wszystkich tych wersjach butelka jest szczelna i może być swobodnie przenoszona w torebce czy plecaczku.

Butelki Pacificbaby dostęne są w dwóch rozmiarach: 120 i 200 ml oraz czterech metalicznych kolorach z cieszącymi oczy wzorkami. Możne je myć w zmywarce i wyparzać w sterylizatorze, jednak barwne motywy utrzymują się dłużej przy ręcznym myciu.

Termobutelki Pacificbaby

Termobutelka wykonana jest ze stali nierdzewnej,   dzięki czemu nie rozwijają się w niej bakterie. Taki materiał zapewnia również solidność i łatwość czyszczenia. Nawet po wielokrotnych upadkach na podłogę nie traci sowich termoizolacyjnych właściwości. Bezpieczeństwo dzieciom gwarantuje ponadto nieobecność bisfenolu A, ftalanu oraz PVC. Produkt spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa. Ponadto, co ważne dla dbających o środowisko naturalne rodziców, nadaje się w 100% do powtórnego przetworzenia.

Producent: Pacific Baby

Dystrybutor: Krainaekozabawek.pl

krainaekozabawek.pl

Po raz pierwszy dzięki Zabawkowicz.pl mogliśmy brać udział w testach nowego produktu dla dzieci. W  naszym domu zagościła rewelacyjna butelka. Na kilku serwisach czytałam wiele dobrego o niej i przyznam się szczerze, że mocno rozważałam zakup, jednak nie był to najpilniejszy wydatek dlatego się nie zdecydowałam.  Kiedy dowiedziałam się, że zostałam wybrana, naprawdę się ucieszyłam. Jakże niecierpliwe było oczekiwanie na nią, z myślą jakiż to kolor kryje się w pudle :)

 

 

Po odczekaniu swojego na poczcie, odebrałam przesyłkę z śliczną kolorową buteleczką. Nowy "przyjaciel" domu spodobał się nie tylko mi, ale również mojej czterolatce. Bardzo podoba mi się to, że ta buteleczka rośnie z maluszkiem. Mogą z niej skorzystać mamy maluszka i kontynuować do chwili kiedy dziecko kończy 2 lata- wymieniając smoczek na dziubek od bidonu. To co podoba mi się w tej butelce to jej trwałość – po wielokrotnym myciu nie zmieniła koloru, nie porysowała się i nie zmieniła kształtu.

 

 

Ktokolwiek zastanawia się nad wyborem butelki, bardzo poważnie powinien rozważyć tą kandydaturę. W mojej karierze rodzica przerabiałam już kilka butelek i ta zdecydowanie wygrywa.

Otrzymaliśmy do testów Termobutelka Pacificbaby. W opakowaniu znajdowała się butelka, osłonka, nakrętka i smoczek. Hania- moja córka, była zachwycona kolorami i wzorkiem, który znajdował się na butelce.  Testy rozpoczęłyśmy podczas spaceru, był chłodniejszy dzień kiedy wybrałyśmy się do parku. Do buteleczki wlałam ciepłą herbatkę, chciałam mieć przy sobie coś ciepłego czym mała mogłaby się rozgrzać.  Po godzince spacerowania napój był nadal ciepły.  Butelka jest solidnie wykonana i bardzo trwała- nawet po upadku na płytę chodnikowa nie odkształciła się i nie zarysowała.

Zobacz inne pomysły na prezent: