Reklama

Essential Baby Bottle od B.Box to rewolucyjne butelki dla dzieci  z dozownikiem, która ułatwi życie rodziców, zdecydowanie upraszczając i przyspieszając przygotowanie posiłku w nocy czy poza domem. Wystarczy tylko wcześniej napełnić dozownik mlekiem w proszku, przymocować go do spodu butelki, a kiedy nadejdzie odpowiedni moment nacisnąć dno, aby uwolnić preparat, który zmiesza się z zawartą w butelce wodą. Po wstrząśnięciu zawartości można od razu podać dziecku gotowy posiłek.

Butelka z dozownikiem skraca czas przygotowania mleka o ten poświęcony na dawkowanie i przesypywanie proszku, co jest szczególnie istotne podczas nocnego karmienia małego głodomorka oraz na spacerze czy podróży, kiedy nie ma sprzyjających warunków do odmierzania mleka. Wystarczy wtedy nacisnąć butelkę, zamieszać i posiłek jest gotowy. Dzięki temu, że cały proces przygotowania i montażu przebiega spokojnie w domu takie rozwiązanie jest również bardziej higieniczne, a rodzicom daje większą pewność siebie oraz swobodę.

Essential Baby Bottle od B.Box

 

Essential Baby Bottle posiada ponadto ciekawy, anatomiczny kształt oraz wyposażona została w antykolkowy smoczek. Można ją także zamienić w zwyczajną butelkę do karmienia poprzez przykręcenie płaskiego spodu zamiast dozownika.

Butelkę można bezpiecznie włożyć od zmywarki oraz sterylizatora. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Essential Baby Bottle od B.Box

Akcesoria - termoopakowanie na butelkę

  • utrzyma ciepło płynu w butelce podczas spaceru,
  • lekki, poręczny i wygodny.
  • zaprojektowany tak, aby pomieścić butelkę wraz z dozownikiem.
  • zapewnia doskonale właściwości termoizolacyjne.
  • odpinany pasek ułatwia przenoszenie i mocowanie do torby lub do wózka.
  • zasuwany na zamek dla dodatkowego bezpieczeństwa
  • łatwy do czyszczenia.

Fabryka Wafelków

Dystrybutor: bboxpoland.pl

Producent: B.Box