Reklama

Mixie to wyjątkowe butelki dla dzieci, która mogą zostać napełnione z wyprzedzeniem czasu karmienia, aby w odpowiednim momencie wymieszać zawartość i od razu podać płaczącemu maluszkowi. Doskonałe rozwiązanie dla zaspanych rodziców, którzy dzięki niej unikną odmierzania proszku w środku nocy.

Sypki preparat przechowywany jest w pojemniczku na dnie butelki, natomiast jej górną część wypełnia woda. Naciśniecie specjalnego przycisku powoduje uwolnienie proszku i mieszanie zawartości, aż do momentu całkowitego rozpuszczenia, gdy posiłek jest gotowy do podania maluszkowi. Wieczko komory służy jako swobodnie pływające mieszadło, zapobiegające powstawaniu zbitek proszku i gwarantujące jednolitą konsystencję mleka. Takie przygotowanie posiłku jest higieniczne, bezpieczne i komfortowe, tak dla rodziców, jak i domagającego się jedzenia dziecka.

Mixie to idealne rozwiązanie również w czasie podróży. Odpowiednią ilość preparatu można spokojnie odmierzyć w domu i również wtedy dopełnić butelkę wodą lub zaczekać do chwili karmienia. Sprawdzi się także, gdy dziecko zostaje z opiekunką, a rodzice chcą mieć pewność, że podany maleństwu posiłek będzie przygotowany dokładnie tak jak sobie tego życzą.

Dostępne są dwie pojemności butelki, jedna odpowiednia dla noworodków, a druga dla trochę starszych dzieci. Obie wyposażone są w wentylowane smoczki, które zapobiegają zasysaniu powietrza przez maluszka, a tym samym pomagają uniknąć kolki.

Butelka Mixie

 

Mixie nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Można ją bezpiecznie włożyć zarówno do zmywarki, jak i mikrofalówki.

Producent: Mixie