Reklama

mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, cechująca się unikalnymi kształtami, sposobem poruszania oraz intensywnymi, radosnymi kolorami, które stymulują ciekawość maluszka i zachęcają do odkrywania otoczenia. Zastosowane w nich nowe technologie gwarantują dziecku komfort i bezpieczeństwo, rodzicom zaś ułatwiają opiekę nad ich pociechami.

Butelki dla dzieci mOmma przeznaczone do karmienia maluszków już od pierwszych dni życia maja okrągły ergonomiczny kształt idealnie pasujący do małych rączek dziecka i przypominający im piersi mamy. Posiadają również ciekawą funkcję kiwania. Butelki kołyszą się swobodnie, ale zawsze pozostają w pozycji pionowej. Dzięki temu miejsce ssania nigdy nie styka się z powierzchnią stołu czy krzesełka do karmienia, co zapewnia maksymalną higienę i gwarantuje bezpieczeństwo. Jak wiadomo kołysanie to także jedna z ulubionych zabaw maluchów, więc poruszająca siew ten sposób butelka umili posiłek i zapewni rozrywkę w czasie jedzenia, pobudzając jednocześnie wyobraźnię, stymulując reakcje i koncentrację dzieci. Z kolei jej szeroki otwór oraz taka sama podstawa umożliwiają łatwe napełnianie i czyszczenie. Pokrywka niekapka dokładnie chroni smoczek, zapewniając higienę podczas transportu. Butelki skierowane do maluszków od 6 miesiąca życia wyposażone są dodatkowo w podwójne uchwyty ułatwiające trzymanie i pomagające przejść w przyszłości na pojedynczy chwyt.

Butelki mOmma posiadają wyraźną miarkę i dostęne są w wersji  250 ml lub 300 ml.

Butelka do karmienia mOmma

Na wyposażeniu butelek do karmienia znajdują się silikonowe smoczki o małym przepływie powstałe na bazie najnowszej technologii Flexy-Teat gwarantującej im niebywałą elastyczność i możliwość wyginania się we wszystkich kierunkach. Poprzez wydłużanie się i skracacie podczas ssania imitują naturalne karmienie piersią, a ich możliwość wyginania się we wszystkich kierunkach pozwala na karmienie maluszka właściwie w każdej pozycji. Ultramiękki silikon, z jakiego zostały wyprodukowane, zapewnia dziecku maksymalny komfort. A specjalny system zapobiegający kolkom zmniejsza częstotliwość występowania tej dolegliwości oraz ryzyko połykania powietrza podczas karmienia.

Podczas czyszczenia owalnych butelek idealnie sprawdzą sie szczoteczki mOmma o okrągłym kształcie i ergonomicznym uchwycie. Wystarczy kilka chwil, aby butelka lśniła czystością.

Zestaw mOmma
mOmma StreriBags

Przydatnym artykułem będą także torebki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej mOmma StreriBags. Eliminują one większość szkodliwych bakterii i niebezpiecznych dla dziecka zarazków. Wystarczy dodać odpowiednią ilość wody, umieścić przedmiot do sterylizacji w torebce, zamknąć i włożyć do kuchenki mikrofalowej na 90 sekund. Torebki są poręczne i łatwe do przenoszenia można je, więc z powodzeniem stosować zarówno w domu, jak i na wyjazdach.
Opakowanie zawiera 6 torebek, co wystarcza na 120 procesów sterylizacji, gdyż każdą z nich można wykorzystać aż 20 razy. Tabelka na torebce pozwala na zanotowania każdego kolejnego użycia.

SteriWarmer

SteriWarmer z kolei to nowy, inteligentny, cyfrowy sterylizator i podgrzewacz do butelek w jednym. Pozwala na jednoczesną sterylizację do 5 butelek mOmma wraz z akcesoriami w ciągu zaledwie 9 minut. Polecany jest również do parowej sterylizacji smoczków uspokajających oraz innych produktów dla dzieci. Dostosowany do większości dostępnych na rynku rodzajów butelek. Podgrzanie mleka do odpowiedniej do podania temperatury zajmuje urządzeniu niecałe 2 minuty. Jest to szybki, łatwy i bezpieczny sposób na przygotowanie posiłku dla dziecka. SteriWarmer można także wykorzystywać do podgrzewania słoiczków z jedzeniem.

W linii mOmma znajdują się również specjalne zestawy upominkowe, których elementy zostały tak dobrane, aby można je było wykorzystać na kolejnych etapach rozwoju maluszka.

zestaw mOmma zero

W zestawie:

  •  butelka do karmienia 0m+,
  • szczoteczka w kolorze zielonym,
  • ciepły talerzyk 4m+,
  • miękka łyżeczka 4m+,
  • podkładka pod talerzyk,
  • miękki śliniak 4m+,
  • butelka do karmienia 4m+,
  • kubek niekapek 4m+,
  • miękki widelczyk 6m+.

Producent: mOmma