Reklama

BA to innowacyjny uchwyt do butelki dla dzieci   w formie silikonowej nakładki o kształcie przypominającym pełną otworów kulę. Pomaga on niemowlętom w samodzielnym trzymaniu butelki z mlekiem, przez co zmienia sposób w jaki maluszek uczestniczy w procesie karmienia, dając zarówno jemu jak i mamusi więcej niezależności i swobody.

BA charakteryzuje się prostym wzornictwem i funkcjonowaniem, które jednak doskonale sprawdza się w procesie nauki samodzielnego karmienia. Jego kształt dopasowany został do rączek dziecka, tak aby sprzyjał chwytaniu i wkładaniu do buzi bez wsparcia z zewnątrz. Ponadto w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku uchwytów, BA jest całkowicie bezpieczny dla maluszków. Wiele z konkurencyjnych produktów utrzymuje butelkę w ustach dziecka, nawet gdy zapadnie w drzemkę, co może prowadzić do niepotrzebnego bałaganu a nawet grozić udławieniem. BA natomiast pozwala na dokładne kontrolowanie ilości podawanego pokarmu przez dziecko. A w momencie zaśnięcia, uchwyt małych rączek słabnie i chwytak wraz z butelką wypada z dłoni dziecka.

Uchwyt wspiera również szeroko pojęty rozwój dziecka, co jest niezwykle istotne na tym etapie. Poprawia on koordynację wzrokowo - ruchową oraz wspiera zdolności rozwiązywania problemów. Ponadto jak wiadomo udostępnianie maluszkowi nowych obiektów do zabawy oraz powierzchni do dotykania stymuluje rozwój jego mózgu, a szczególnie płata ciemieniowego.

Już trzymiesięczne niemowlę może rozpocząć naukę samodzielnego jedzenia z chwytakiem BA w prosty, praktyczny i bezpieczny sposób. Osłonka ta pasuje od większości butelek do karmienia. Ponadto jest miła w dotyku, a oprócz tradycyjnego zastosowania może również pełnić rolę gryzaczka lub zwykłej piłeczki do zabawy.

Uchwyt BA będzie wspaniałym prezentem dla maluszka, zarówno wspierającym jego rozwój, jak i dostarczającym rozrywki.

BA nie zawiera szkodliwych substancji w tym BPA, PVC, ftalanów i ołowiu. Można go myć w zmywarce.

Dystrybutor: Effii

Gdzie kupić

Effii od: 65,0