Reklama

Svan to szwedzka marka produkująca wysokiej jakości produkty dla dzieci, jak ergonomiczne krzesełka do karmienia, leżaczki czy jeździki. Spod ich ręki wyszło również niezwykle praktyczne siedzisko Svan® Chair, które rośnie wraz z maluszkiem i będzie mu towarzyszyć od momentu rozpoczęcia nauki siadania do dorosłości.

Pierwszy etap to tradycyjne krzesełko dla dziecka  z pokrywą w formie tacy, z którym dziecko rozpocznie swoją przygodę z warzywnymi przecierami i musami owocowymi. Zamiast tej półeczki można również zastosować specjalne pasy zwieszające swobodę ruchów, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Regulowana osłona oraz przestrzeń siedziska pozwala na używanie krzesła w takiej formie dla dzieci od 6 miesięcy do trzech lat.

Gdy maluch trochę podrośnie przystawkę można usunąć, przekształcając krzesło w wysokie siedzisko, które można przystawić do stołu. Dzięki temu maluch będzie mógł swobodnie wchodzić w interakcję z pozostałymi członkami rodziny zgromadzonymi na wspólnym posiłku oraz mieć większy dostęp do serwowanej żywności.

Ostatni etap to forma pełnowymiarowego krzesła, odpowiedniego zarówno dla nastolatków, jak i osób dorosłych.

Krzesełko zapewnia pełną regulację głębokości siedziska, gwarantując komfort użytkownikom w rożnym wieku. Regulowana jest także jego wysokość, podobnie jak wysokość podnóżka, aby dostosować odpowiednio całość do poziomu blatu stołu.

Krzesełko Svan zdecydowanie ułatwi maluszkowi spożywanie posiłku i uczyni je bezpieczniejszym. A w pokoju starszych dzieci będzie po prostu praktycznym siedziskiem.

Efektowne minimalistyczne wzornictwo pasuje do każdego typu wnętrza, od super nowoczesnych aranżacji po tradycyjnie urządzone pokoje. Tym bardziej, że dostęne są różne kolory krzesła, adekwatne do różnych gustów.

Cechy krzesełka Sven:

  • niezwykle praktyczne,
  • pasy bezpieczeństwa,
  • ergonomiczny kształt,
  • opcjonalnie plastikowa tacka,
  • kolorowe poduszki,
  • certyfikat bezpieczeństwa,
  • krzesełko i poduszki są łatwe do utrzymania w czystości,
  • przyjazne dla środowiska. 

Produkt odpowiedni dla maluszków od 6 miesiąca życia.

Producent: Svan

Dystrybutor: Tootiny

Jokertoys & Baby