Reklama

Pora karmienia małego dziecka wiąże się z tym, iż trzeba usadzić malca w specjalnym krzesełku, aby podać mu posiłek. Problem pojawia się, kiedy rodzice wybierają się z maluchem na wakacje, do restauracji czy w odwiedziny do znajomych. Zabranie ze sobą krzesełka jest niezwykle problematyczne.

Genialnym rozwiązaniem jest przenośne krzesełko do karmienia SEAT HARNESS z serii PACK-It angielskiej firmy Koo-di (75 zł). Krzesełko jest wykonane z wodoodpornej tkaniny i bardzo łatwe w użyciu. Szybciutko można je rozłożyć i złożyć, a dzięki regulowanym pasom z łatwością dopasowuje się do różnego typu krzeseł.

Koo-di Pack It Baby Seat

Górną część zakładamy na oparcie krzesła, sadzamy malucha i dwa końce zapinamy z tyłu krzesła. Możemy dopasować paski do wielkości dziecka. Całość dobrze podtrzymuje dziecko. Siedzisko przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć.

Przenośne krzesełko można prać w pralce, co pozwala na utrzymanie czystości. W zestawie znajduje się woreczek do przechowywania krzesełka, dzięki któremu mieści się ono w torebce i jest łatwe w przechowywaniu. Doskonały pomocnik każdego rodzica.

Koo-di Pack It Baby Seat

 

Zobacz inne pomysły na prezent: