Reklama

Kiedy dziecko wyrośnie już z dziecinnego krzesełka, a jest jeszcze za małe na siedzenie na zwykłym krześle pojawia się problem, co zrobić. Rewelacyjnym pomocnikiem jest wielofunkcyjne krzesełko dla dziecka BabySmart  przeznaczone dla maluchów, przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym od 2 do 6 lat.

Dzięki tej niezwykłej podkładce, brzdąc może wygodnie zasiąść do stołu na równi z dorosłymi, zdobywa większą niezależność i swobodę, ponieważ nie musi siedzieć w dziecinnym krzesełku przypięte pasami, czego nie lubi. Najważniejsze - siedzi wyprostowane z łokciami na wysokości blatu.

Siedzisko BabySmart (169

Gdzie kupić

BabySmaty od: 169

zł) jest bardzo proste w zainstalowaniu, wystarczy położyć je na krześle, a maluch siadając na nim staje się wyższy, z łatwością sięga do stołu, siedzi dłużej i spokojniej, ponieważ jest mu wygodnie. Podkładka BabySmart  pozwala dziecku wygodnie zjeść posiłek razem z dorosłymi, ułatwia rysowanie i prace przy stole, można położyć ją na podłodze dla większej wygody, zabrać do kina, fryzjera czy restauracji. Opakowanie jest jednocześnie zgrabną torbą z dwoma uchwytami.

babysmart

Siedzisko dla dziecka skonstruowane jest w taki sposób, by pod ciężarem dziecka przywierało do krzesełka, nie trzeba go dodatkowo niczym przypinać. BabySmart zbudowane jest ze specjalnej pianki, pokryte ciepłą "skórką", jest miękkie jak podusia i lekkie, co pozwala maluchowi na swobodne jego przenoszenie i układanie tam, gdzie potrzeba.

siedzisko dla dzieci

BabySmart świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i z eleganckiej restauracji. Mozna dobrać jego kolor do wystroju wnętrza przez co ładnie wkomponuje się w otoczenie. Zajmuje mało miejsca i pasuje do każdego krzesła.

Siedzisko BabySmart jest produkowane i importowane z USA. Zdobyło wiele prestiżowych nagród, w tym GRAND PRIX za najlepszy produkt dla dzieci na Targach FOR KIDS 2010 w Pradze.

Baby Smart

Testy:

Polecamy film z testów siedziska: Zabawkowicz w TVN. Zabawki testują roczne dzieci.

Fantastyczne siedzisko dla dziecka, które wręcz przykleja się do krzesła i nie trzeba niczym go mocować. Dziecko zaś nawet w ciepły dzień nie przykleja się do ciała dziecka. BabySmart można umyć wilgotna szmatką, a nawet wyczyścić pod bieżącą wodą. W domu siedzisko zajmuje mało miejsca i dzieki niemu mozna się pozbyć krzesełka do karmienia.

Mój synek jest zachwycony BabySmartem i po posiłku zabrał je do swojego pokoju, położył na dywanie, zasiadł na nim po królewsku i długo budował wieżowce z klocków. Siedzisko waży niecały killogram, więc z powodzeniem nosi je ze sobą po całym domu :)