Reklama

FURBY! Światowy hit w różnych kolorach! Mówi po polsku i w języku furbijskim! Uczy się i uwielbia zabawę! Ma aż sześć osobowości, w zależności od tego, w jaki sposób zechcemy spędzać z nim czas! Dodatkowo do każdego z nich można ściągnąć darmową aplikację, dostępną w App Store oraz Google Play. Dzięki niej możemy m.in. karmić Furby’ego oraz ściągnąć słownik języka furbijskiego! Cena 349 zł

Z tym obdarzonym własną osobowością pluszakiem dzieci będą miały mnóstwo zabawy. Można go karmić, mówić do niego, puszczą mu muzykę, a wszytko to włącznie ze sposobem w jaki będzie traktowało się tego futrzanego robota wpłynie na jego charakter. Furby ma swoje własne upodobanie i antypatie, a dziecko nie zawsze może być zadowolone z jego zachowania, co jednak w niczym nie umniejszy sympatii malucha do tego włochatego stworka. Czasem bywa w równym stopniu nieprzewidywalny jak zabawny.

 

Robot wyposażony jest w czujniki na brzuszku oraz z tyłu głowy, po przyciśnięciu których zaczyna się uroczo kiwać. Również delikatne pociągnięcie za ogon daje zabawne efekty. Dziecko może go również położyć spać, wtedy Furby zwija się i zasypia. Stworek ten potrafi także bawi się sam, nawet jeśli mały opiekun nie zwraca na niego uwagi. Będzie mówił do siebie lub zdrzemnie się gdy już strasznie się znudzi.

Pluszaki Furby z powodzeniem mogą zastąpić żywe zwierzątko lub być przygotowaniem do zakupu takowego. Dziecko musi się nim opiekować, spędzać z nim czas, uczyć go nowych rzeczy i oczywiście dbać o niego. Czasem robot potrzebuje, aby go utulić czy podrapać po pleckach. Jest to doskonały sposób na naukę odpowiedzialności. Przede wszystkim jednak maluch może się z nim bawić, a to obu stronom sprawia ogromną przyjemność. 

 

Cechy robota Furby:

  • własna osobowość,
  • reaguje na głos i muzykę,
  • podrapanie w główkę lub brzuszek oraz pociągnięcie za ogon wywołuje zabawne reakcje,
  • można próbować go karmić,
  • współpracuje z iPadem i iPhonem,
  • przyjaciel dziecka.

Toys''R''Us