Reklama

Zabawki interaktywne Rover 2.0 App-Controlled Wireless Spy Tank to miniaturowe, zdalnie sterowane czołgi w sam raz dla miłośników wszelkich szpiegowskich gadżetów do iPhon'a, iPada czy innych urządzeń mobilnych z systemem Android. Producent deklaruje, że model ten jest znacznie szybszy, mądrzejszy i ogólnie znacznie lepszy od swojego poprzednika, a także dojedzie wszędzie tam gdzie on nie dał rady. Idealny do przeszukiwania terenu, pozwala komunikować się w dwóch kierunkach, a przede wszystkim potrafi wykonać szpiegowskie filmy i zdjęcia w podczerwieni.

Na jego wyposażeniu znajduje się kamera pozwalająca na transmisję i zapis video oraz wykonywanie zdjęć. Kąt jej nachylenia można kontrolować zdalnie. Jako szanujące się urządzenie szpiegowskie czołg posiada opcję widzenia w ciemności, dzięki wbudowanemu noktowizorowi. Reflektory oświetlające teren można wyłączyć zdalnie, aby przejść w tryb podczerwieni. Oprogramowanie pozwala na bezpośrednie udostępnianie nagrywanych filmów i zdjęć na swojej stronie internetowej lub na portalach społecznościowych. Dwukierunkową komunikacje audio zapewnia mikrofon oraz wbudowany głośnik. Z Rover 2.0 dziecko będzie miało oczy i uszy wszędzie.

Rover 2.0 App-Controlled Wireless Spy Tank

 

Pamięć tras pozwala maszynie zapamiętać dowolną drogę i szczegółowo powtórzyć ją w dowolnej chwili.

Sterować czołgiem można poprzez Wi-Fi za pomocą kontrolek wyświetlanych na ekranie lub przy użyciu akcelerometru, który dostarczy bardziej realistycznych emocji. Zasięg kontrolera to 60 metrów bez przeszkód i około 30 przez ściany.

Wykorzystuje 6 baterii AA.

Zabawka odpowiednia dla dzieci od 14 lat.