Reklama
Furreal Friends - Źrebak

Niezwykły źrebaczek,   wyglądający jak żywy,  spełni marzenia wielu dzieci dotyczące posiadania własnego konika w domu. I choć nie można go dosiąść ma dużo innych zalet, które zauroczą małych opiekunów. Największą radość temu zwierzakowi sprawia przytulanie i głaskanie miękkiego futerka. Pieszczoty te odwzajemnia spojrzeniem w stronę właściciela oraz radosnym rżeniem. Źrebaczek potrafi również mrugać oczkami, "gryźć" dołączoną do zestawu marchewkę, a nawet dawać buziaki. Ta ostatnia umiejętność powinna zrekompensować jego niewielkie rozmiary. Konika można również ułożyć do snu. Wystarczy zgiąć mu lekko nóżki, aby położył się i zapadł w krótką drzemkę, podczas której dzieci mogą liczyć na delikatne chrapanie i mruczenie.

Furreal Friends - Źrebak

Źrebaczkowi pozory żywego konika nadają strategicznie rozmieszczone czujniki dotyku oraz wydawane prze niego odgłosy przypominające dźwięki prawdziwego zwierzęcia.

W od różnieniu jednak od żywych zwierzaków konika nie trzeba karmić, wyprowadzać na spacery czy zabierać do weterynarza. Jedyne czego oczekuje od swojej właścicielki to trochę uwagi i pieszczot.

W zestawie:

  • interaktywny źrebaczek,
  • marchewka,
  • szczotka do czesania,
  • inne akcesoria, które urozmaicą zabawę.
    Furreal Friends - Źrebak

Wysokość zabawki to 50 cm. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

W serii FurReal Friends od Hasbro dostęne są również inne urocze zwierzaki.

Producent: Hasbro

merlin.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: