Reklama

Kotka Lulu to urocza interaktywna zabawka do złudzenia przypominająca prawdziwego zwierzaka. Wydaje charakterystyczne odgłosy, porusza się i reagują na dotyk. Dla opiekuna najważniejsze jest jednak to, że kotek ten naprawdę potrzebuje miłości i potrafi ją odwzajemnić. Leżąc na kolanach małego właściciela będzie mruczeć z zadowoleniem i zaglądać mu w oczy. Potrafi również mrugać i przechylać głowę w odpowiedzi na drapanie za uszkiem. Nie należy się dziwić jeśli podczas zabawy położy się brzuszkiem do góry i będzie domagać się pieszczot niczym prawdziwy kot. Podobnie jak on lubi również czystość, dlatego zdarza się Lulu podnosić łapkę do pyszczka, aby ją polizać.

Kotka Lulu od Hasbro

 

Kotka zawsze jest gotowa do zabawy i żądna kolejnych pieszczot. Nie wymaga przy tym żadnych obowiązków, które często spadają z biegiem czasu na rodziców. Idealne rozwiązanie dla dziewczynek, które z różnych względów nie mogą posiadać żywego pupila lub po prostu chciałyby kolejnego.

Poczucie prawdziwego kontaktu ze zwierzęciem zapewnia sześć czujników rozmieszczonych w strategicznych punktach zabawki.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.

Kotka Lulu od Hasbro

 

W serii FurReal Friends od Hasbro dostępne są również inne zwierzaki.

Producent: Hasbro

merlin.pl