Reklama

W tej odsłonie lalki bobasy Chou Chou raczkuąj, siadą i uczą się chodzić, niczym prawdziwę maluszki. Jednak w wysiłkach związanych ze stawianiem swoich pierwszych kroków będzie potrzebowała wsparcia swojej małej opiekunki, dla której lekcje te będą wspaniałą przygodą.

Zabawka wyposażona została w trzy podstawowe funkcje. Pierwszą z nich jest raczkowanie połączone z gaworzeniem laleczki. Aby Chou Chou rozpoczęła swoją wędrówkę po podłodze wystarczy ustawić ją w odpowiedniej pozycji na podłożu. A jeśli w tym czasie zdarzy się mały wypadek i laleczka się przewróci, nieuważni opiekunowie mogą spodziewać się wybuchu płaczu, który jednak po chwili mija, a dzielna Chou Chou sama się podnosi i podejmuje raczkowanie.

Lalka Chou Chou Nauka Chodzenia

 

Drugim trybem jest samodzielne siedzenie połączone z napadami złości. Znudzona laleczka zaczyna w pewnym momencie machać rączkami i nogami, czemu towarzyszy również płacz mający przyciągnąć uwagę dziecka. Po takim ataku Chou Chou spokojnie zasypia.

Ostatnią i najważniejszą funkcją lalki jest chodzenie. Dziewczynki mogą zabierać swoją małą podopieczną na spacer, wystarczy wyprostować jej nogi, a ręce unieść do góry i chwycić za dłonie niczym prawdziwego maluszka podczas nauki chodzenia. Po kilku chwilach w takiej pozycji laleczka zacznie maszerować.

 

Zabawa Chou Chou dostarczy dzieciom mnóstwo radości, ale także pokaże, że opieka nad dzidziusiem nie jest łatwa. W jej trakcie dziewczynki będą miały okazję nauczyć się odpowiedzialności i wrażliwości.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Dystrybutor: Cobi

Cobi