Reklama

B. toys to wyjątkowe zabawki edukacyjne zaskakujące kształtami, kolorami, a nawet dźwiękami. Ich zadaniem poza dostarczeniem dziecku rozrywki jest wspieranie jego rozwoju oraz indywidualności. Ciekawe funkcje i formy stymulują zarówno zmysły, jak i wyobraźnię. A nieodparty urok tych zabawek nie pozwala przejść obok nich obojętnie. Wykonane są z wysokiej jakości surowców, bezpiecznych dla dziąseł i skóry dziecka.

 

 

Symphony in B. – Symfonia

Pulpit dyrygenta – uczy brzmienia instrumentów w orkiestrze, pozwala tworzyć nieskończenie wiele muzycznych kombinacji. Profesjonalna, piękna ścieżka dźwiękowa zarejestrowana w studiu nagrań. Zabawka ma wgranych 15 znanych utworów muzycznych (m.in. „V Symfonia”, „Dla Elizy”) oraz dźwięki 13 różnych instrumentów. Ustawiając na pulpicie wybrane figurki instrumentów, jesteśmy jak dyrygent - słyszymy jak dany instrument wykonuje dany utwór i jak wpływa to na charakter i brzmienie tego utworu.

 

 

Mini orkiestra we własnym domu!  W komplecie książeczka z informacjami o utworach i ich autorach. Regulacja głośności i tempa muzyki. Światełka pokazują które instrumenty należy ustawić na pulpicie, aby usłyszeć pełną linię melodyczną danego utworu (przycisk „melody”) oraz uczą sekcji orkiestry (instrumenty dęte drewniane, blaszane, perkusyjne itd.). Sprytny schowek wewnątrz zabawki do przechowywania instrumentów.  Funkcja automatycznego wyłączania się oszczędzająca baterie.  Dodatkowo – dla najmłodszych – sorter kształtów i kolorów: każdy instrument ma własne miejsce. Ważne dla Rodziców: przycisk STOP do natychmiastowego uciszenia zabawki. Zabawka wysoko oceniana i polecana również do celów terapeutycznych.

Producent: B. toys