Reklama

Pop-Arty! to genialny zestaw koralików, który dostarczy dzieciom mnóstwo kreatywnej zabawy. W jego skład wchodzi 500 zachwycających kolorami i kształtami elementów przeznaczonych do tworzenia oryginalnych naszyjników, bransoletek oraz pierścionków. Koraliki można w prosty sposób łączyć i rozdzielać, aby wciąż na nowo tworzyć pomysłową biżuterię w przeróżnych kombinacjach. Dzieci będą czerpać radość zarówno z tworzenia własnych projektów, jak też późniejszego noszenia tychże ozdób.

Pop-Arty

Wykonanie pojedynczych koralików jest bardzo porządne i piękne. Ich wygląd cieszy oczy, a wytrzymałość gwarantuje długą zabawę oraz wielokrotne przeróbki. Różnorodność wrażeń wzrokowych i dotykowych towarzysząca zabawie pozytywnie wpłynie na zmysł estetyczny dziecka, pobudzi jego wyobraźnię do planowania coraz bardziej bajecznych połączeń, a przede wszystkim zapobiegnie nudzie i porzuceniu produktu po jakimś czasie.

 

Pop-Arty! biżuteria dla dzieci to również fantastyczne urozmaicenie zabaw w większym gronie i dziecięcych przyjęć. Mnogość koralików zapewni małym imprezowiczom wyśmienitą zabawę na długi czas. Najpierw w postaci komponowania biżuterii, a później jej przymierzania i podziwiania.

Zestaw do tworzenia biżuterii   zamknięty jest w poręcznym słoju z wygodnym uchwytem. Dzięki przezroczystym ściankom pojemnika barwne koraliki prezentują się w nim wyjątkowo ładnie i tak też będą wyglądały na półce w pokoiku dziecka.

Do kompletu dołączona jest książeczka pokazująca przykładowe łączenia elementów i pomysły na biżuterię. Zawarte w niej propozycje mogą być punktem wyjścia do tworzenia własnych kombinacji.

Pop-Arty!
Cechy zestawu Pop-Arty!:

  • 500 sztuk, w tym 12 pierścionków i 6 bransoletek,
  • piękne kolory,
  • unikalne kształty koralików,
  • doskonale sprawdzi się na dziecięcych imprezach,  
  • stymuluje sensorycznie,  
  • rozwija kreatywność i wspiera pasję tworzenia,
  • nie zawiera ftalanów ani BPA.

Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Zestaw bardzo wysoko sklasyfikowany w prestiżowym rankingu Disneya „Rodzinna Zabawka Roku” 2010 w USA.

Producent: zabawki B. kanadyjskiej firmy Battat

B. toys