Reklama

Każda mała dziewczynka ma swoje skarby, które musi przechowywać w wyjątkowym miejscu. Może to być ulubiona biżuteria, śliczna muszelka przywieziona z nad morza czy ozdobny kamień. Tak cenne rzeczy muszą mieć swoje wyjątkowe miejsce.

4M to fantastyczne zestawy, które pozwalają samodzielnie przyozdobić wyjątkowe puzderka na biżuterię. Do wyboru mamy m.in.:

Puzderko z syrenką 4M (ok. 23 PLN) to kreatywne zabawki pozwalające wykonać kolorowe i wyjątkowe miejsce na szczególne przedmioty. Dziecko może samodzielnie przyozdobić szkatułkę i nadąć jej niepowtarzalny wygląd

Zestaw zawiera:

  • 1 opakowanie szybkowiążącego proszku gipsowego,
  • 1 zestaw do formowania
  • 1 perełka
  • 1 pasek farbek
  • 1 pędzelek
  • 1 opakowanie brokatu
  • instrukcję.

 

uczyibawi.pl

 

Porcelanowe puzderko 4M (ok. 43 PLN) to urocza szkatułka w kształcie serca, którą można pomalować własnoręcznie według swojego wyjątkowego pomysłu. Szkatułka doskonale nadaje się do trzymania w niej drobnych, wyjątkowych przedmiotów.

 

uczyibawi.pl

Wspaniałym dopełnieniem pięknej szkatułki może się stać wykonana własnoręcznie, wyjątkowa ramka na zdjęcia.

Ramka z baletnicą 4M to zestaw do samodzielnego wykonania uroczej ramki, w której musi się znaleźć wyjątkowe zdjęcie. Ramkę składa się z wykonanych za pomocą formy gipsowych odlewów, które następnie się koloruje i składa w całość.

Dziecko wykonując samodzielnie puzderko czy ramkę nada mu niepowtarzalny charakter i sprawi, ze będzie ono miało dla niego szczególne znaczenie. A to w prezentach jest bardzo ważne.

 


uczyibawi.pl 

Dystrybutor: RUSSELL

 

Marysia dostała do przetestowania ramkę z baletnica. Jest to świetny zestaw do samodzielnego złożenia. Najpierw samodzielnie uformowałyśmy ramkę gipsu wkładając wszystko do załączonej do zestawu formy. Gdy gips zastygł Marysia pomalowała ramkę i ozdobiła ją brokatem a na koniec umieściła w niej swoje zdjęcie. Myślę, że to świetna zabawa dla całej rodziny godna polecenia.

Pozdrawiamy