Reklama

Elemenosqueeze , pod tą dziwnie brzmiącą nazwą kryje się zestaw 26 nietypowych kolorowych klocków. Kształt poszczególnych bloków przywodzi na myśl różnorodne elementy architektoniczne, jak kolumny czy łuki. Szczególnie, że każdy z nich pokryty jest licznymi płaskorzeźbami. Przy ich pomocy mały budowniczy wyczaruje przepiękne konstrukcje o antycznym charakterze.

Elemenosqueeze

Te Klocki dla dzieci służą jednak nie tylko zabawie, ale również nauce. Reliefy zdobiące każdy z nich prezentują po jednej literze alfabetu oraz zwierzątko, którego angielska nazwa zaczyna się właśnie od niej. Jest to doskonały wstęp do nauki zarówno alfabetu, jak i podstaw języka angielskiego.   Nazwy zwierząt dziecko będzie zapamiętywało wyjątkowo chętnie, szczególnie że cały proces będzie miał formę przyjemnej zabawy. Książeczka z podpowiedziami i angielskimi nazwami zwierząt dostępna jest na stronie importera.

Elemenosqueeze

Poszczególne bloki są miękkie, lekkie i nie zawierają ftalanów ani BPA, dzieci mogą je więc bezpiecznie gryźć, rzuć czy wrzucać do wanny i razem z nimi się kąpać.

Elemenosqueeze zapakowane są w ładne, praktyczne opakowanie do wielokrotnego użytku, wyposażone w funkcjonalny uchwyt i zapinane na zameczek. Ułatwia to przechowywanie klocków oraz ich transport.

Ze względu na różnorodność kształtów, bogatą kolorystykę i ciekawe wzornictwo, klocki przyciągną uwagę maluszków na długi czas i sprawią, że dzieci będą często do nich wracać.

Elemenosqueeze
Cechy produktu:

  • klocki o charakterze architektonicznym,
  • możliwość układania w przeróżne kombinacje,
  • każdy element przedstawia literkę alfabetu oraz odpowiadające jej zwierzątko,
  • miękkie, bezpieczne do gryzienia,
  • unoszą się na wodzie.

Zabawka skierowana do odbiorców w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Produkt nagrodzony mianem „Najlepszej Zabawki Roku 2011” przez czasopismo amerykańskie „Parents Magazine”.

Producent: zabawki B. kanadyjskiej firmy Battat

B. Toys