Reklama
Klocki Magna-Tiles

Niezwykłe  klocki dla dzieci   od   Magna-Tiles , pozwalając na budowanie fantastycznych konstrukcji. Poszczególne elementy w formie płytek mają zróżnicowane kształty i kolory, a wyglądem przypominają przezroczyste niezwykle barwne szkiełka. Dzieci mogą tworzyć z nich różne rodzaje form i obiektów, od płaskich budowli po przestrzenne i niezwykle rozbudowane. Kafelki są łatwe w użyciu, a ich wielkość została dostosowana do małych rączek, dla których zostały przeznaczone. Łączenie elementów możliwe jest wzdłuż każdej z ich namagnesowanych krawędzi.

Zabawa klockami o geometrycznych kształtach rozwija umiejętność rozwiązywania problemów przestrzennych i logiczne myślenie oraz pozwala na wprowadzenie dziecka w niełatwy świat matematyki. Z kolei właściwie nieograniczone możliwości konstruowania budowli, poprzez twórczą zabawę, inspirują wyobraźnię i pobudzają kreatywność dzieci. Ponadto u najmłodszych taka zabawa pozytywnie wpływa na zdolności motoryczne oraz wspomaga rozpoznawanie kształtów.

Zestaw zawiera 32 płytki w jasnych, łagodnych kolorach i geometrycznych kształtach. W jego skład wchodzi: 14 małych i 2 duże kwadraty, 16 trójkątów - 4 równoramienne, 2 prostokątne oraz 8 równobocznych. Klocki zapewnią długie godziny twórczej i inspirującej zabawy. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Klocki Magna-Tiles

Cechy produktu:

  • zestaw zawiera 32 przezroczyste elementy w różnych kształtach,
  • magnetyczne łączenie kafelków pozwala na dowolne kombinacje klocków w celu tworzenia struktur zarówno na płaskiej powierzchni, jak i obiektów 3D, 
  • rozwija rozpoznawanie kształtów, rozwiązywanie problemów przestrzenny oraz umiejętności motoryczne,
  • budować można według załączonego przewodnika lub według własnych pomysłów,
  •  klocki można łączyć z innymi zestawami Magna-Tiles. 

Producent: Magna-Tiles