Reklama

Dzieci bardzo lubią wszelkie zabawki wydające jakieś dźwięki, a instrumenty pozwalające na wygrywanie własnych melodii szczególnie. Jeśli dodamy jeszcze do tego wyjątkowo ciekawą formę i przepiękne wykonanie to otrzymamy zabawkę, do której dziecko będzie chciało ciągle wracać i odkrywać jej możliwości wciąż na nowo.

Zestaw instrumentów Parum Pum Pum

Takim produktem bez wątpienia jest zestaw bajecznych instrumentów Parum Pum Pum.   Motywami nawiązuje on do niezwykle barwnego i różnorodnego świata owadów. Intensywne kolory i wesołe dźwięki wydawane przez zabawki zachęcą dzieci do stawiania pierwszych kroków w pasjonującym świecie muzyki.

W skład zestawu wchodzi:

  • bębenek z wygodnym uchwytem,
  • pałeczki przypominające pasiaste stonogi,   
  • dzwoneczki umocowane na nóżkach mrówki, 
  • marakasy i kastaniety w formie pracowitej pszczółki,
  • zabawna gąsienica - tamburyn,
  • dwa jajka - grzechotki

Tak wyposażony maluch będzie mógł wraz z rodzeństwem czy kolegami urządzić prawdziwą barwną paradę i popisać się swoimi uzdolnieniami artystycznymi przed szerszym gronem.

Zabawa instrumentami uwrażliwia i rozwija słuch muzyczny maluszka. Uczy różnicowania dźwięków, rytmów i melodii, zachęcając dziecko do muzykowania w przyszłości. A występy przed rodziną czy kolegami ośmielają je i dodają pewności siebie.

Wymiary bębenka to 24,1 cm x 29,9 cm x 22,9 cm. Pozostałe instrumenty można schować do środka, co czyni ich transport niezwykle prostym. Również przechowywanie zabawki nie wymaga dużo miejsca.

Elementy zestawu są bezpieczne dla dzieci, nie zawierają ftalanów ani BPA.

Zabawka przeznaczona jest dla małych muzyków w wieku od 18 miesięcy do 3 lat.

Producent: zabawki B. kanadyjskiej firmy Battat

B. Toys