Reklama

Nawilżacz ultradźwiękowy UH 1090 od HB łączy w sobie nowoczesny, elegancki wygląd z wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem oraz doskonale wpasuje w każde wnętrze. Duża wydajność przy niskim zużyciu energii to jego główne zalety.

Urządzenie, zależnie od aktualnych potrzeb użytkowników, może uwalniać do otoczenia zimną bądź ciepłą mgiełkę, udostępnia również 3 tryby mocy nawilżania. Generator jonów ujemnych pomaga w oczyszczaniu powietrza z kurzu, a zawierający żywicę jonowymienną wkład filtrujący wodę, skutecznie absorbuje z niej związki mineralne oraz eliminuje bakteria i przykry zapach. W ten sposób uzyskujemy w pomieszczeniu optymalny mikroklimat dla zdrowego snu i aktywności.

Nawilżacz ultradźwiękowy UH 1090 od HB

 

Nawilżacz UH 1090 wyposażono w przejrzysty panel sterujący z wyświetlaczem LED, który sygnalizuje wybierane funkcje oraz wskazuje aktualną wilgotność otoczenia, mierzoną przez wbudowany higrometr. Wygodną obsługę, również na odległość, zapewnia załączony pilot. Urządzenie posiada także wyłącznik czasowy Timer, pozwalający na ustawienie czasu pracy nawilżacza do 12 godzin.

Cechy nawilżacza ultradźwiękowego UH 1090:

  • moc 30/130 W,
  • wydajność: 300 - 400 ml/h,
  • pojemność zbiornika 6,0 l,
  • panel sterujący wraz z pilotem,
  • nowoczesny wygląd,
  • w komplecie wkład filtrujący wodę WCF150.

Nawilżacze ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza  są wydajne i energooszczędne . Po uruchomieniu, rozbijają ultradźwiękami wodę na bardzo drobne cząsteczki, które w postaci chłodnej mgiełki wydostają się z urządzenia. Mgiełka ta jest bardzo delikatna i nie nagrzewa powietrza, dlatego tego typu urządzenia można z powodzeniem stosować zarówno zimą, jak i latem .

Kup tu:  Media Expert