Reklama

Nawilżacze powietrza UH 1030 od HB dostępne są w dwóch, idealnie pasujących do pokoju dziecka, wersjach. Forma uroczych pingwinków na pewno spodoba się najmłodszym, a także idealnie wpasuje w klimat pełnego przeróżnych zabawek pomieszczenia.

Nawilżacz powietrza Pingwin UH1030

 

Należą one do grupy nawilżaczy ultradźwiękowych, rozbijających wodę na bardzo drobne cząstki, które następnie w postaci delikatnej mgiełki uwalniane są do otoczenia. Urządzenia tego typu nie nagrzewają powietrza, a więc doskonale sprawdzają się zarówno zimą, jak i latem. Nie stwarzają również ryzyka poparzenia. Ponadto charakteryzują sie cichą pracą, dzięki czemu nie zakłócają snu maluszka.

Pingwinki posiadają płynną regulację mocy nawilżania, co pozwala na uzyskanie żądanej wilgotności pomieszczenia. Generator jonów ujemnych, odpowiedzialny za wytwarzanie anionów, pomaga w wytrącaniu pyłków kurzu oraz innych zanieczyszczeń z powietrza, zaś ceramiczny filtr absorbuje występujące w wodzie związki mineralne. Jako urządzenia zasilane niskonapięciowym prądem, są energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu. Po opróżnieniu zbiornika z wodą wyłączają się automatycznie.

Nawilżacze UH 1030 wyróżniają się wyjątkowo przyjazną najmłodszym formą, dzięki czemu ozdobią pokoik dziecka, przy jednoczesnym poprawieniu panującego w pomieszczeniu mikroklimatu.

Cechy Nawilżacz powietrza Pingwin UH 1030:

  • zaprojektowany specjalnie dla dzieci,
  • moc 25 W,
  • wydajność nawilżania 75 - 200 ml/h,
  • pojemność zbiornika 4,5 l,
  • możliwość ciągłej pracy do 60 godzin,
  • eliminuje zanieczyszczenia z powietrza,
  • cicha praca i małe zużycie energii elektrycznej,
  • w komplecie wkład filtrujący wodę WCF050.

Nawilżacze ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza  są wydajne i energooszczędne . Po uruchomieniu, rozbijają ultradźwiękami wodę na bardzo drobne cząsteczki, które w postaci chłodnej mgiełki wydostają się z urządzenia. Mgiełka ta jest bardzo delikatna i nie nagrzewa powietrza, dlatego tego typu urządzenia można z powodzeniem stosować zarówno zimą, jak i latem .

Kup tu:  Sklep RTV EURO AGD