Reklama

PCMH 0171 od HB to nowoczesny ewaporacyjny nawilżacz powietrza, który poprawi mikroklimat w pokoju dziecka, zapewniając mu optymalne warunki do snu i zabawy.

Jako nawilżacz mechaniczny urządzenie to gwarantuje zdrowy i bezpieczny sposób na zwiększenie wilgotności otoczenia, bez ryzyka poparzeń lub przewilgocenia pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu specjalnego nylonowego filtra wielokrotnego użytku, dokonuje on również podczas swojej pracy wstępnego oczyszczania powietrza z drobinek kurzu oraz innych większych zanieczyszczeń, jak sierść zwierząt. Dlatego też idealnie sprawdzi się w przypadku małych alergików.

PCMH 0171 od HB

 

Ponadto nawilżacz PCMH 0171 charakteryzuje się wysoką wydajnością przy jednoczesnym małym zużyciu energii. Trzy tryby prędkości pracy wentylatora umożliwiają dostosowanie jej do aktualnych potrzeb, a wbudowany higrostat pozwala na utrzymanie wilgotności na wybranym, stałym poziomie. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje funkcja automatycznego wyłączania, która aktywuje się po opróżnieniu zbiornika. Nawilżacz można również podłączyć do zapewniającego stały dopływ wody źródła, a także, korzystając z TIMERA, wybrać określony czas pracy.

Transport urządzenia w obrębie domu ułatwia poręczny uchwyt oraz 6 kółek, dzięki czemu szybko i prosto można przemieścić je z jednego do drugiego pomieszczenia.

Cechy ewaporacyjnego nawilżacza PCMH 0171:

  • moc: 70 W,
  • pojemność zbiornika: 30 l
  • wydajność: 40-45 l/dobę,
  • wbudowany higrostat pozwalający na utrzymanie wilgotności na wybranym poziomie 30% - 60% R.H.,
  • funkcja wstępnego oczyszczania powietrza.

Nawilżacze mechaniczne (ewaporacyjne)

Ewaporacyjne nawilżacze powietrza zwiększają wilgotność powietrza parą wodną o temperaturze zależnej od temperatury wlanej wody, dlatego też latem, po dodaniu kostek lodu, mogą być stosowane do obniżenia temperatury pomieszczenia. Zasada działania tego typu urządzeń polega na nawilżaniu znajdującego się wewnątrz obudowy wkładu lub bębna, a następnie na mechanicznym wydmuchaniu na zewnątrz za pomocą wentylatora niewidocznej pary wodnej.

Kup tu:  klimatop.pl