Reklama

UH 1025 od HB to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o oryginalnym i stylowym kształcie wazonu ozdobionego delikatnym błękitnym ornamentem. Doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w pokoju dziecka jako dyskretna i niezwykle funkcjonalna dekoracja, która pozytywnie wpłynie na mikroklimat pomieszczenia.

Urządzenie udostępnia dwa poziomy nawilżania, pozwalając na uzyskanie wybranej wilgotności w pomieszczeniu. Po opróżnieniu zbiornika z wodą, wyłączy się automatycznie.

Nawilżacz powietrza Wazon UH 1025

 

Model UH 1025 wyróżnia się nie tylko formą, ale również dodatkową   funkcją lampki nocnej. Diody LED podświetlające zbiornik umożliwiają wybór jednego z siedmiu dostępnych kolorów, tak aby dopasać go do wystroju wnętrza oraz stworzyć wyjątkową atmosferę. Ponadto delikatne światło daje poczucie bezpieczeństwa najmłodszym. Rola nocnej lampki w połączeniu z wyjątkowo cichą pracą nawilżacza czyni go wręcz idealną propozycją do pokoju dziecięcego lub sypialni.

Cechy nawilżacza:

  • moc 20 W,
  • wydajność 180 ml/h,
  • pojemność zbiornika 2,0 l,
  • ciągła praca do 11 godzin,
  • funkcja nocnej lampki z siedmioma kolorami światła,
  • dekoracyjny wygląd.

Nawilżacze ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza  są wydajne i energooszczędne . Po uruchomieniu, rozbijają ultradźwiękami wodę na bardzo drobne cząsteczki, które w postaci chłodnej mgiełki wydostają się z urządzenia. Mgiełka ta jest bardzo delikatna i nie nagrzewa powietrza, dlatego tego typu urządzenia można z powodzeniem stosować zarówno zimą, jak i latem .

Kup tu:  Media Markt