Reklama

Seria zabawek stworzona z myślą o dzieciach,  o wspomaganiu ich rozwoju już od pierwszych miesięcy, dzięki kolorowym i łatwym do chwytania produktom. 

 Produkty firmy Oball to najlepszy prezent jaki możesz sprawić dziecku już od 3 miesiąca życia. Nie tylko przykuwają uwagę i pobudzają zmysły malucha swą kolorystyką, ale doskonale wspomagają rozwój motoryki małej i dużej, koordynacji ruchowej,  koordynacji oko-ręka, a przede wszystkim ułatwiają i sprzyjają nauce tak ważnej czynności jaką jest chwytanie.

W swej kolekcji posiada bogatą gamę produktów dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych : 0-6 ( zalecane od 3 miesiąca), 7-12, 13-24 miesiące, dzięki czemu łatwo można dopasować odpowiednią zabawkę do wieku i zdolności dziecka, wśród nich wyróżnić można: gryzaki, grzechotki, piłki, spirale, autka, zwierzątka, piramidki, maty oraz krzesełka zabaw.

 

 

Produkty Oball dzięki swej oryginalnej konstrukcji są łatwe do chwytania w małych rączkach, w późniejszym rozwoju wspomagają również rozwój raczkowania, stawania oraz stawiania pierwszych kroków.

Tworzywo z jakiego zostały wykonane jest odporne na odkształcania, posiada wyjątkową konstrukcję, gładką strukturę, różnoraką kolorystykę oraz duże otwory, dzięki czemu zabawka jest łatwa do zgniatania, rzucania, chwytania, kopania oraz gryzienia

Dystrybutor: Dumel

Gdzie kupić

Oball od: 19