Reklama

Odkrywczy domek firmy Dumel  to zabawka, która na pewno przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Posiada oryginalny design, wyrazistą kolorystykę i niezliczoną ilość funkcji do zabawy.

 

 Ten wyjątkowy domek posiada wiele możliwości odkrywania  życia codziennego przez malucha . W każdym kącie można odkryć ciekawe światełka, dźwięki i rymowanki. Wewnątrz znajdują się liczne elementy wyposażenia domowego takie jak na przykład: pralka, kuchenka, telefon, meble, telewizor i wiele innych

Maluch naciskając na przedmioty i urządzenia znajdujące się w domku, usłyszy ich realistyczny dźwięk, między innymi odgłos skrzypiących drzwi, naturalne dźwięki telefonu, czy pralki.

Domek może pracować w dwóch trybach, trybie rymowanek: pociecha naciskając wtedy na dany przedmiot, który wydawał realistyczny odgłos, usłyszy zabawną rymowankę oraz trybie zabawy. Każda z tych funkcji daje możliwość kreatywnej zabawy, która pobudzi wyobraźnię i kreatywność dziecka. W obu trybach wiewiórka będzie wdrapywała się na drzewo z góry na dół, a małpka będzie kręciła się wokół poręczy. Kolorowy motylek po przekręceniu będzie się obracał, a samochodzik objeżdżał drzewo dookoła.

Zabawka wspomaga naukę codziennych czynności domowych, jak również uczy logicznego myślenia oraz pobudza wyobraźnię oraz rozwija zdolności motoryczne.

Gdzie kupić

Dumel Discovery od: 169