Reklama

Obuwie dla dzieci marki Merrell jest wysokiej jakości, zapewnia komfort i ochronę dla delikatnej stopy dziecka. Jest dobrze wyprofilowane, zapobiega wadą, pozwala na zdrowy rozwój stóp i kręgosłupa, ponieważ cały ciężar człowieka spoczywa na stopach, od tego w jakiej formie one są zależy stan kręgosłupa i dobra postawa.Zastosowane materiały chronią stopę, zapewniają amortyzację, pozwalają na szybkie wyschnięcie obuwia.

merrell 1

Godne uwagi są sandałki Merrell Spinster Deck, które zapewnią komfort stopom dziecka. Dzięki konstrukcji Built to Get Wet  oraz wykorzystaniu szybkoschnących materiałów, nawet po zabawie nad jeziorem sandałki szybko wyschną. Wyściółka z technologią M-Select Fresh gwarantuje świeżość podczas całodziennego noszenia. Zapięcie na rzepy ułatwi malcom samodzielne zakładanie sandałów, a grantowy kolor w połączeniu z limonowymi akcentami spodoba się chłopcom wyruszającym  na poszukiwanie letnich przygód.

merrell 3

Sandałki Spinster Splash marki Merrell zachwycą każdą małą księżniczkę. Te różowe buty charakteryzują się nie tylko uroczym wyglądem, ale przede wszystkim wygodą. Poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion Midsole zapewni wygodę podczas codziennych zabaw, takich jak skakanie na skakance z koleżankami. Dodatkową zaletą bucików jest zastosowanie szybkoschnących materiałów.

Gdzie kupić

Merrell od: 149,00