Reklama

Wyroby firmy Emel jednogłośnie zostały uznane za wysokiej jakości produkt   przyjazny  stopie dziecka podczas stawiania pierwszych kroków.

 

Podeszwa

Antypoślizgowa podeszwa wykonana jest z czarnego, stosunkowo miękkiego plastiku z wyżłobieniami. Guma jest stabilna i elastyczna. Ugina się łatwo w około 1/3 długości stopy, w pionie oraz poziomie, także gdy dziecko kuca. Od środka podeszwa jest dość wąska, rozszerza się w rejonie palców, przylegając do stopy, lecz jej nie uciskając. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu językowi i dobremu sznurowaniu obuwie dostosowuje się do stopy o różnej wysokości podbicia.  

Obuwie dla dzieci dobrze dostosowuje się do ruchu stopy, jest bardzo wygodne, dzieci poruszają się w nim płynnie i swobodnie. Umożliwia komfortowe stawanie na palcach, siadanie na piętach itd.

Materiał

 

Obuwie Emel wykonane jest z najwyższej jakości miękkiej skóry. Skórzana jest również anatomiczna wyściółka. Buciki wyróżnia doskonała precyzja wykonania i wysoka estetyka, którą zawdzięczają ręcznej produkcji. Są kolorowe, modne, a jednocześnie eleganckie i delikatne – pozbawione zbędnych ozdobników.

 

Testowane obuwie okazało się łatwe do założenia przez rodziców i samo dziecko.

Opinia ogólna testerek

  • Są pięknie wykonane i świetnie dopasowane do stopy.  
  • EMELE to pierwsze buty naszego dziecka, ale z pewnością nie ostatnie. Testowany model E1434 przekonał mnie właściwie wszystkim – miękką skórą, elastyczną podeszwą, odpowiednio ukształtowanym zapiętkiem, bardzo wygodnym wkładaniem, a także – co również istotne – niebanalną stylistyką.  
  • Roczki spisują się na medal, maleńkiej jest wygodnie, a ja jako mama cieszę oko tymi małymi cudami!  
  • Emele zachwycają jakością wykonania. Skóra, z jakiej są wyprodukowane jest wyjątkowo miękka, podatna na dostosowanie się do ruchu stópek. Wydają się być bardzo wygodne. Mój syn każe je sobie zakładać zaraz po przebudzeniu :)

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: