Reklama

Testerki w butach marki PediPed najbardziej doceniły wygodę, staranne wykonanie oraz bezpieczeństwo , które zapewniają stopie.

Podeszwa

 

Obuwie dziecięce PediPed

Podeszwę wykonano z naturalnej, niezwykle elastycznej gumy, uginającej się bardzo łatwo w 1/3 długości stopy, a także podczas kucania. Buty nadają się do noszenia przez dzieci o różnej wysokości podbicia. Dodatkowo usztywniona pięta zapewnia stopie stabilność.

 

Podeszwa dobrze dopasowuje się do ruchów stóp dziecka. Obuwie jest lekkie i miękkie, dzięki czemu zapewnia komfort oraz pełną swobodę. Niektóre modele posiadają system samoczyszczący podeszwy.

Materiały

Wysokiej jakości materiały, skóra z różnymi dodatkami, w zależności od wybranego modelu. Obuwie zimowe wykonane wodoszczelnych, oddychających materiałów, wytrzymałych i odpornych na ekstremalne warunki pogodowe, a jednocześnie zapewniających stopie suchość. Buciki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dbałością o najmniejsze szczegóły. Atrakcyjny design, nadążający za najnowszymi trendami, ciekawa kolorystyka.  

Buty są łatwe do nakładania, nawet w przypadku młodszych dzieci.

Opinia ogólna testerek

  • Kozaki są miękkie, lekkie i bardzo wygodne.
  • Moje odkrycie roku, piękne buty i wysoka jakość w jednym.
  • Balerinki Pediped Naomi Originals to miękkie buciki z dobrą, elastyczną i antypoślizgową skórzaną podeszwą.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie:

Zobacz inne pomysły na prezent: