Reklama

Testowane buty dziecięce Bartek zostały uznane za bardzo uniwersalne, wygodne i praktyczne , doskonale nadające się na zimowe dni .

Podeszwa

Elastyczna, uginająca się w 1/3 długości stopy podeszwa dostosowuje się świetnie do ruchów stopy. Jest szeroka, buciki nadają się dla dzieci zarówno z niskim, jak też z wyższym podbiciem. Testowane obuwie zimowe było lekkie, a jednocześnie zapewniające ciepło.

Dzieci czuły się w nim swobodnie i komfortowo.

obuwie Bartek

Materiał

Do wykonania obuwia wykorzystano wysokiej jakości materiały np. welur oraz nubuk, a także specjalne membrany, zapewniające odpowiednią wentylację czy nieprzemakalność. Zastosowane materiały są przyjazne dla środowiska. Buty są ocieplane, posiadają specjalną wyściółkę antybakteryjną i antygrzybiczną, folię aluminiową utrzymującą ciepło, system B-fresh. Estetyka wykonania jest zadowalająca, wiele modeli unisex, w stonowanych kolorach – obuwie jest zatem bardzo uniwersalne.

Zakładanie butów nie stwarza problemów.

Opinia ogólna testerek

  • Buty są lekkie, ciepłe i niezwykle wygodne, posiadają system Sympatex, które gwarantuje najwyższą ochronę dla stopy dziecka.
  • Plus za oddychająca stopę! Idealne na zimno, dziecko w nich nie zmarznie, do tego podeszwa Vibram, która gwarantuje przyczepność, trwałość oraz odporność. Dla mnie to lekki but, o perfekcyjnym wykonaniu, w sam raz na tegoroczne zabawy na śniegu, sankach.
  • Bardzo estetyczny but, który dzięki wykorzystanej technologii, zagwarantuje mojemu dziecku ciepło w zimowe dni łącząc jednocześnie swobodę ruchu i bezpieczeństwo dla jego stopy
  • Jestem bardzo zadowolona, dzięki zastosowaniu membrany Bartex mam pewność, że moje dziecko będzie miało ciepłe nóżki w zimę i suche w deszcz, but zdecydowanie przyjazny stopie.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: