Reklama

Obuwie Bobux spotkało się z dużym entuzjazmem testerek. Testowane buty okazały się precyzyjnie dopracowane i giętkie , jednym słowem – obuwie idealne.

Podeszwa

 

Obuwie bobux

Podeszwa wykonana jest z wysokiej jakości miękkiego kauczuku z wypustkami antypoślizgowymi. Ugina się łatwo, do środka, w 1/3 długości, także kiedy dziecko kuca, i na boki gdy zgina stópkę. Od środka jest średnio - szeroka, dopasowuje się do ruchów stopy, dzięki rzepom pasuje do każdego rodzaju podbicia.  
Wszystkie testerki podkreślają, że dzieci czuły się w obuwiu komfortowo, nie podejmowały prób jego ściągania, poruszały się w sposób płynny i swobodny.

 

Materiał

Testowane obuwie wykonano z wysokiej jakości miękkiej skóry. Uwagę zwraca precyzja i estetyczne wykonanie: brak widocznych śladów klejenia, nie odstające nitki na przeszyciach. Praktyczna gumka przy kostce zapobiega spadaniu kapci. Duży wybór wzorów oraz kolorów, zarówno typowo dziewczęcych i chłopięcych, jak też neutralnych.

Buty zakłada się wyjątkowo wygodnie, dzięki dodaniu zakładki po jednej stronie buta i suwaka z drugiej, a także dzięki specjalnej gumce.

Opinia ogólna testerek

  • But idealnie dopasowuje się do stópki i pracuje razem z nią. Jest szerszy w palcach niż w śródstopiu. Przy uginaniu buta, podeszwa zgina się w części palcowej, a w środkowej pozostaje sztywna. Moja ocena 10/10.
  • Są bardzo precyzyjnie wykonane! O giętkości mówić nie muszę, bo giętkość to ich drugie imię!
  • Buty wysokiej jakości, eleganckie i bardzo wygodne. 
  • Mój hit i odkrycie tego roku. Mój synek, który dotychczas prosił o pomoc w zakładaniu butów z Bobuxami radzi sobie sam i nie chce ich ściągnąć z nóg. To dla mnie najcenniejsza opinia.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie:

Zobacz inne pomysły na prezent: