Reklama

Podczas testów obuwie firmy Attipas uzyskało bardzo dobre oceny u wszystkich testerek . Zostało uznane za produkt wysokiej jakości , w pełni bezpieczny dla stóp dziecka

Podeszwa

 

Stworzona w 100% z nietoksycznego silikonu podeszwa posiada specjalne wypustki antypoślizgowe. Jest wyjątkowo elastyczna i łatwo wygina się w każdym kierunku, w miejscach zgodnych ze zgięciami stópki dziecka. Chociaż od środka jest dość szeroka, a w palcach bardzo szeroka, dobrze stabilizuje śródstopie i nie krępuje ruchów paluszków. Buciki założą bez problemu także dzieci z pulchniejszymi stopami czy wysokim podbiciem (w miejscu podbicia znajduje się elastyczna skarpetka). Podeszwa jest lekka, miękka i oddychająca, z przodu oraz tyłu uniesiona lekko ku górze.

 

Testowane obuwie zostało uznane za bardzo wygodne i nie krępujące ruchów dziecka, co osiągnięto dzięki połączeniu odpowiednio wyprofilowanej, giętkiej podeszwy z silikonu oraz elastycznej skarpety. Dzieci nie ściągają bucików, czują się w nich swobodnie.

Materiał

Obuwie dla dzieci wykonane jest z bawełny z domieszkami, pomimo swojej specyfiki jest estetyczne, w kolekcji znajdziemy szeroką gamę kolorów. Buciki nadają się do prania w pralce, nawet po kilku razach nie tracą koloru. Na uwagę zasługuje łatwość ich zakładania – dziecko wkłada je w taki sposób, jak skarpetkę.

Opinia ogólna testerek

  • Buty niesamowicie leciutkie. Z pozoru wyglądają na bardzo szerokie, jednak przy założeniu na stopę wpasowują się w nią. Wspaniale współpracują ze stopą.  
  • Dzięki nim coraz szybciej i pewnie staje przy meblach. Buciki są stworzone z silikonu dzięki czemu na panelach ani drgną:) Bardzo dobrze przystosowują się do małej stopy, dziecko nawet za bardzo nie czuje, że na nodze ma obuwie. Attipas zyskał wiele w moich oczach, ja niebawem zamawiam następną parę:)
  • Buciki są śliczne i robią piorunujące wrażenie. Są wygodne i nie krępują ruchów.
  • Wygodne przy zakładaniu i w użytkowaniu. Lekkie i oddychające. Są niemal jak skarpetki. M&oacu te;j syn je uwielbia.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: