Reklama

 

Obuwie dziecięce Deichmann-Elefanten

Obuwie firmy Elefanten podczas testów zdobyło opinię nie przeszkadzającego stopie i nie krępującego ruchów dziecka.

 

Podeszwa

Podeszwa wykonana jest z poliuretanu z wypustkami antypoślizgowymi. Wyróżnia się swoją cienkością i elastycznością. Ugina się łatwo, we wszystkie strony, także gdy dziecko siedzi na piętach. Miejsce zgięcia to 1/3 długości stopy, podeszwa dobrze dopasowuje się do jej ruchów. Od środka jest wąska, o niskim podbiciu, dzięki regulacji możemy jednak dopasować but do różnej tęgości stopy.  

Buty są zgrabne i lekkie, wygodne w użytkowaniu, zapewniają swobodę ruchu.

Materiał

 

Obuwie powstało dzięki połączeniu wysokiej jakości skóry oraz materiałów tekstylnych. Podczas jego produkcji zastosowano membranę TEX, dzięki czemu buciki nie przepuszczają wilgoci z zewnątrz, a jednocześnie odprowadzają jej nadmiar ze swojego wnętrza. Oddychający materiał sprawia, że nogi się nie pocą. Dodatkowy plus to wysoka estetyka wykonania, idealny kształt, mocne i trwałe przeszycia.  

 

Testowane buty są łatwe do założenia, nie wymagają wiązania.

Opinia ogólna testerek

  • Pracują razem ze stópką dziecka. Przy zginaniu nie uwierają w paluszki ani w podbicie.
  • Wyjątkowy system zróżnicowanej tęgości WMS sprawia, że są buty mają dodatkową przestrzeń, która umożliwia naturalny wzrost stopy.
  • Bardzo wygodne, podoba mi się ich lekkość i zastosowane materiały.
  • Buty wysokiej jakości, wykonane estetycznie i elegancko. Idealne na mróz i słotę. Stopa zawsze pozostaje sucha. Godne polecenia i powtórnego zakupu.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: