Reklama

Wygoda i wysoka jakość : te dwie cechy zostały najbardziej docenione przez mamy-testerki.

Podeszwa

 

Podeszwa jest mocna, gruba, a jednocześnie oddychająca. Choć nieco sztywna, ugina się dobrze we wszystkie strony, w 1/3 długości stopy, również podczas siadania na piętach. Od środka jest wąska, szczególnie w śródstopiu. Dzięki szerokiemu zapięciu na rzep dopasowuje się także do stopy z wysokim podbiciem. Minusem jest brak informacji o rodzaju materiału, z jakiego zostało wykonana podeszwa.

 

Większość testerek uznała obuwie za bardzo wygodne, dopasowujące się do ruchów stopy. W środku wyściełane jest ono miękkim, przyjemnym dla stóp materiałem.

Materiał

Minusem jest brak informacji o rodzaju materiału, z którego produkowane są buty, zarówno na ulotce, jak i na stronie internetowej. Materiał zewnętrzny jest jednak mocny i wytrzymały, wewnętrzny miękki i miły w dotyku. Plusem jest estetyczne i atrakcyjne wykonanie, mocne i równe szwy, ciekawe wzory bawełnianej wyściółki. Kolory są stonowane, brak zbędnych elementów ozdobnych.

Obuwie łatwe do założenia, także przez małe dzieci.

Opinia ogólna testerek

  • Kapcie są wytrzymałe i dobrej jakość. Staranne wykończenie i kolorystyka niezwykle nam odpowiadają. Szczególnie fakt, że stopa ma możliwość oddychania, co przy skłonności do pocenia się nóg w zimie jest niezmiernie ważne.  
  • Buty wysokiej jakości, wykonane estetycznie i elegancko. Idealne do przedszkola i uroczystości. Ponadczasowy design. Warte ponownego zakupu i polecenia. Piękne!
  • Kapcie bardzo dobrej jakości, ciekawa kolorystyka i oddychająca stopa to wyjątek na polskim rynku. Będę do nich wracać już zawsze.
  • Stosunkowo sztywna podeszwa zgina się bez problemu w 1/3 długości przodu buta. Jest gruba i dość ciężka, jednocześnie stabilna – jakby chroni stopę dziecka, nie uciskając jej.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: