Reklama

Jedyne w swoim rodzaju, idealne kalosze – taką opinię od testerek otrzymało gumowe obuwie firmy Cayole.

Podeszwa

Podeszwa wykonana jest z miękkiej, dobrze uginającej w 1/3 długości stopy gumy (ugina się we wszystkie strony). Dzięki usztywnianej pięcie stopa pozostaje stabilna. Guma jest elastyczna, ugina się także, gdy dziecko kuca. Od środka jest dość szeroka, dopasowuje się do ruchów stopy. Podbicie wysokie.  

Kalosze są elastyczne i wygodne, szczególnie jak na ten rodzaj obuwia.

Materiał

Kalosze wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałej gumy, wewnątrz ocieplane miękkim i ciepłym futerkiem. Plusem jest wysoka estetyka oraz atrakcyjne wzornictwo.  
Obuwie jest bardzo łatwe do założenia. Z tyłu posiadają uszko, za które dziecko może ciągnąć, wkładając je na stopę.

 

Obuwie dzicięce Cayole

 

Opinia ogólna testerek

  • Buty wysokiej jakości, wykonane estetycznie i wesoło. Pasują do obu płci. Ponadczasowy design. Warte ponownego zakupu i polecenia. Niezniszczalne.
  • Kalosze wydają się wygodne, zdecydowany plus za ocieplenie w postaci futerka. Wyglądają na ciężkie, ale w rzeczywistości takie nie są.
  • Jedyny taki produkt na polskim rynku. Bardzo dobre wykonanie, piękna kolorystyka i wysoka jakość. Wchodzę w to!

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie dla dzieci firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: