Reklama

Testy wykazały, że marka Cool Club zapewnia wysokiej jakości, ciepłe i wygodne obuwie dla dzieci.

Podeszwa

 

Podeszwa wykonana jest z wysokiej jakości miękkiej, grubej gumy bądź materiału TPR – sztywnego w okolicach pięty, elastycznego z przodu. Podeszwa łatwo się ugina w 1/3 długości stopy, także podczas siadania na piętach. Od środka jest dość wąska, w przypadku obuwia dla młodszych dzieci nieco szersza, buty są odpowiednie dla dzieci zarówno z niskim, jak i wysokim podbiciem.  

 

Buty są wygodne, odpowiednio dopasowują się do ruchów stopy dziecka.

Materiał

Obuwie stworzono przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, w zależności od modelu są to m.in. mocny i wytrzymały poliuretan, ocieplany od środka futerkiem, bądź też skóra oraz zamsz. Buciki wyglądają solidnie, są wykonane w sposób bardzo estetyczny i nadążają za najnowszymi trendami. Szwy są mocne i równe.

Nie stwarzają problemów podczas zakładania, posiadają pomocne suwaki od wewnętrznej strony nóżki, czy też regulowane zapięcie na rzepy.

Opinia ogólna testerek

  • Buty są wygodne i ciepłe. Staranne wykończenie i neutralna kolorystyka oraz przeszycia powodują, że buty są lubiane przez starsze dzieci.
  • Wygodne mimo swojej wagi. Przyjemne w użytkowaniu i bardzo ciepłe.
  • Buty bardzo dobrej jakości, wykonane estetycznie i elegancko. Pasują do obu płci. Ponadczasowy design.

 

Ogólnopolski raport obuwia dziecięcego

Obuwie firmy Attipas bierze udział w ogólnopolskim raporcie obuwia dziecięcego weryfikującego polski rynek branży obuwniczej dla dzieci. Raport ma na celu wesprzeć rodziców w poszukiwaniu bezpiecznego i komfortowego obuwia dla dziecka. Inicjatorem powstania raportu dotyczącego obuwia dziecięcego jest portal Zabawkowicz.pl oraz Klub Mam Ekspertek .

Więcej o raporcie: