Reklama

 

Meadow Kids

Książka to najlepszy przyjaciel dziecka. Pobudza wyobraźnie, rozwija kreatywne myślenie, uczy i bawi. Książki towarzyszą naszym dzieciom już od najmłodszych lat. Firma Meadow Kids wprowadziła na rynek zupełnie nowe, interaktywne książki dla dzieci. Znajdziemy wśród nich interaktywne książeczki w języku angielskim, które dodatkowo mają załączone pacynki czy puzzle.

 

Propozycja Meadwo Kids:

Farmyard Animals

To interaktywna książeczka dla dzieci w języku angielskim. Do książki dołączono 5 pacynek, sympatycznych zwierzątek domowych. Opowiada ona o przygodach, jakie toczą się w zagrodzie, wspaniale wypełnia czas, umożliwia zabawę w teatr. Książka jest

Meadow Kids 1

przeznaczona dla dzieci w wieku 3+

 

Little dinosaur learns to ROAR!

Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0+, jest wykonana z grubych i twardych okładek, składa się z 4 kartonowych stron, dołączono do niej pluszową pacynkę. Książka opowiada o małym Dinozaurze, który uczy się ryczeć. Otwiera usta szeroko i ryczy, ale nadal nie jest tak głośny jak inne dinozaury. Treść jest w języku angielskim.

Mix Or Match Up Weird Creatures

 

Meadow Kids 2

Książka zawiera opisy zwierząt w języku angielskim. Każde zwierzątko jest pokazane na obrazku i dodatkowo można ułożyć jego podobiznę z puzzli lub mieszając różne elementy układanek tworzyć swoje szalone zwierzątka. Książka zawiera 27 kartoników puzzli i jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2+.

Zalety:

 

  • książki pomagają osłuchać dziecko z językiem angielskim,
  • uczą poprzez zabawę,
  • elementy książki można wykorzystać do zabawy.

Dystrybutor: GPL-TRADE Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Mulan.pl od: 35,00