Reklama

Sunshine Loom to okrągły warsztat tkacki, za pomocą którego stworzymy przepiękne, wielobarwne bransoletki z gumeczek. To doskonały pomysł na kreatywne spędzenie czasu, a także przygotowanie niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej nam osoby.

Zabawka, która uczy kreatywności

Jeśli chcemy uczyć nasze dziecko kreatywności, zestaw Sunshine Loom od FriendlyBands będzie doskonałym wyborem. Z jego pomocą maluch najpierw zaprojektuje, a potem wykona kolorową bransoletkę z małych gumeczek . Cała zabawa polega na łączeniu ich ze sobą na specjalnym okrągłym warsztacie tkackim , z użyciem własnych rąk, bezpiecznego szydełka , a także odpowiednich zapięć w kształcie litery „S” . Wzór, kolory czy grubość bransoletki zależą od naszej fantazji – inspiracji możemy szukać w instrukcji, lecz także w specjalnych filmikach video zamieszczonych na stronie www.friendlybands.com . Tego rodzaju aktywność doskonale rozwija wyobraźnię i kreatywność , a również stanowi świetny trening tak przydatnych dziecku umiejętności manualnych .

Bransoletka krok po kroku

Chociaż własnoręczne tworzenie bransoletek podoba się także wielu dorosłym, to zestaw Sunshine Loom jest wyjątkowo przyjazny małym użytkownikom. Został zresztą wymyślony przez kilkunastoletnią dziś amerykańską dziewczynkę o imieniu Jessica – założycielkę marki FriendlyBands. Atrakcyjny dla dziecka design , prosta instrukcja oraz jasne filmiki instruktażowe sprawiają, że poradzimy sobie z wykonaniem bransoletki bez większego problemu. Dodatkowo kołki na warsztacie tkackim zostały ponumerowane , aby nikt nie zgubił się podczas pracy. Czytelne napisy informują nas, w którym miejscu należy rozpocząć tkanie, czy też jak wykonać bransoletkę w wybranym przez nas rozmiarze. Zestaw przeznaczony jest dla starszych dzieci – ze względu na małe elementy młodsze dzieci powinny korzystać z niego tylko pod opieką dorosłych. Nie zawiera on jednak żadnych niebezpiecznych substancji.

 

Warsztat tkacki Sunshine Loom


Prosto i praktycznie

Rodziców zapewne ucieszy fakt, że Sunshine Loom jest zabawką przyjazną cenowo , zwłaszcza na tle konkurencji. Zestaw zawiera wiele elementów , a konstrukcja warsztatu tkackiego pozwala na szybkie wykonanie całej bransoletki, niezależnie od jej rozmiaru. Dzięki temu nie musimy dokupować żadnych dodatkowych elementów. Dla osób pragnących tworzyć większą ilość bransoletek lub kupić specjalne zawieszki czy większą ilość zapięć dostępny jest sklep z wszystkimi akcesoriami . Dużym plusem są wymienne kołki – kiedy któryś z nich pęknie, nie musimy od razu wymieniać całości – wystarczy, że dokupimy brakujący element. Zestaw posiada praktyczne opakowanie ochronne wraz z przegródkami, które umożliwiają utrzymanie wszystkich elementów w porządku, a także wygodne przewożenie zabawki.

 

 

Dystrybutor: Qelements

Gdzie kupić

QElements od: 86,00