Reklama

Dzieci są niezwykle ciekawe świata i w równej mierze odnosi sie do najbliższego im otoczenia, co odległych egzotycznych krain. Jest to niezwykle pozytywna cecha i powinna być pielęgnowana przez rodziców przy użyciu najróżniejszych środków. Ciekawe książki, pasjonujące programy przyrodnicze i wiele innych pomocy pozwala przybliżyć najmłodszym odległe zakątki oraz zamieszkujące je cywilizacje. Dziecko bawiąc się poszerza swoje horyzonty i zdobywa cenną wiedzę.

Poza typowo edukacyjnymi pozycjami w poznawaniu innych kultur pomocne mogą być również zabawki, które niewiele mają wspólnego z nauką, ale za to mogą zachęcić dzieci do odkrywania tajemnic innych światów. Do tego typu produktów zaliczają sie zestawy z serii Etniczna Biżuteria dla dzieci od Culture Craft. Przeznaczone są one dla dziewczynek, którym pozwalają na tworzenie unikalnej biżuterii z przeróżnych regionów.

Każdy z zestawów zawiera charakterystyczne dla danej krainy elementy, przybliżając dzieciom właściwą ich mieszkańcom sztukę. Plastikowe i szklane koraliki oraz inne akcesoria do tworzenia ozdób są szczególnie dopracowane plastycznie i zachwycają swoją różnorodnością. Nawlekanie barwnych paciorków według własnych kombinacji gwarantuje godziny twórczej zabawy, po skończeniu której małe artystki będą mogły cieszyć się niepowtarzalną biżuterią. Bogactwo form i kolorów być może  zachęci dziewczynki do zagłębienia się w egzotyczny świat, a przynajmniej na pewno pokaże im co noszą ludzie z odległych rejonów.

W serii Culture Craft dostępna jest szeroka gama ozdób pochodzących z przeróżnych zakątków świata. Zalicza się do nich między innymi biżuteria nawiązująca od kultury meksykańskiej, afrykańskiej, brazylijskiej, chińskiej, amerykańskiej, egipskiej oraz indyjskiej. Dziewczynki będą mogły zebrać cały zestaw przeróżnych bransoletek i naszyjników lub wybrać style które najbardziej im odpowiadają.

W zestawach Biżuterii Etnicznej:

  • mix koralików szklanych i plastikowych,
  • akcesoria do wyrobu biżuterii,
  • kolorowe sznurki.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia.

Uczy i Bawi