Reklama

Poweriser Junior

Najnowsza wersja Poweriser dla dzieci jest bardzo zbliżona do wersji Poweriser Advance dla dorosłych.

Poweriser Junior dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym. Sprzęt przeznaczony jest dla osób o wadze między 30 a 50 kg, zwykle w wieku 8 i więcej lat. Korzystając z Poweriser zawsze zaleca się stosowanie  ochraniaczy na nadgarstki, łokcie i kolana oraz kasku na głowę. Sprzęt ochronny taki jak na rolki czy deskorolkę jest w sam raz.

 

 

Poweriser Junior to kombinacja skaczących butów, szczudeł i pogo skoczka, która w połączeniu daje nowy sport na znacznie wyższym poziomie. Z Poweriser na nogach będziesz poruszać się jak na trampolinie i czuć się jak prawdziwy superbohater z super mocami.

Poweriser Junior posiada nowym system wiązań na rzepy, który zastąpił starszą wersję z wiązaniami snowboardowymi. Nowy system wiązań na rzep został dokładnie przetestowany; daje on więcej komfortu stopom w czasie ćwiczeń i ma większy zakres regulacji.

 

Informacje o produkcie

Powerisery to doskonała forma aktywności ruchowej dla całego ciała i jednocześnie świetna zabawa. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się trochę ekstremalne, w rzeczywistości da się je z łatwością opanować. Skaczące szczudła były wielokrotnie wykorzystywane na dużych wydarzeniach sportowych i artystycznych, były pokazywane w wielu programach telewizyjnych, reklamach i przedstawieniach teatralnych m.in.: ceremonie zamknięcia/otwarcie Igrzyskach Olimpijskich w Chinach w 2008r. i w Londynie w 2012r., pokazy Władcy Pierścieni, program Jonathan Ross, reklama Banku Zurich, ceremonia otwarcia Opery Leśnej w Sopocie, TVP, TVN i wiele, wiele innych.

Z reguły każdy, kto zobaczy Powerisery w telewizji, chce je mieć.

Czas nauki podstaw poruszania się na Poweriser dla większości to zaledwie 5 minut!

Typowy trening na Poweriser angażuje aż 98% mięśni całego ciała. Jest to super efektkywna forma ćwiczeń! Jogging lub spacer na Poweriser kilka razy w tygodniu po ok. 15 minut ma ogromie pozytywny wpływ na utratę nadwagi, wzmocnienie mięśni, poprawia koordynację i orientację.

Jeśli masz pragnienie, aby się wyróżnić, dosłownie wybić się z tłumu, aby skakać bez wysiłku nawet 2 metry w górę, biegać ponad 30km/h i robić 2-3 metrowe kroki, to Poweriser jest przeznaczony dla Ciebie.

Poweriser - Wybij się z tłumu!

Gdzie kupić

Poweriser Junior od: 899
Poweriser Advance od: 1399