Reklama

Ciekawość świata towarzyszy każdemu małemu człowiekowi. Mały Odkrywca to seria gier edukacyjnych dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, które zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by pomagać dzieciom odkrywać otaczający je świat i wspomagać ich rozwój poznawczy i intelektualny.

Gry rozwijają: 

  • myślenie logiczno-matematyczne,
  • stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne,
  • ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową,
  • trenuje pamięć i koncentrację,
  • pobudza wyobraźnię oraz kreatywność.

Seria Mały Odkrywca to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.

 

 

 

W serii  Mały Odkrywca ukazały się:

Przeciwieństwa to pamięciowa gra edukacyjna dla najmłodszych, w której dziecko ma za zadanie dopasować pary przeciwieństw. Gra pomaga w porządkowaniu wiedzy o otaczającym dziecko świecie.

Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą.

Kolory i kształty to edukacyjne układanki dla najmłodszych, które trenują umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów. Zestaw doskonale rozwija analizę wzrokową, uczy abstrakcyjnego myślenia i koncentracji.

Cyferki to zbiór edukacyjnych zabaw matematycznych dla najmłodszyc, które oswajają dzieci ze światem liczb. 

Pory roku to gra, której zadaniem jest usystematyzowanie wiedzy o porach roku. Świat na zewnątrz nieustannie się zmienia – każda pora roku wygląda inaczej.

Skojarzenia to wyjątkowa układanka dydaktyczna dla przedszkolaków, która uczy nazywania i klasyfikowania przedmiotów oraz zjawisk.

Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci oraz pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych. Do każdej gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Gdzie kupić

Trefl od: 19,99