Reklama
swimtrainer

SWIMTRAINER "Classic"  do oswajania z wodą dla niemowląt i dzieci od 3 miesiąca życia do 4 lat
i wadze ciała dziecka od 6 do 18 kg
Dzięki  budowie możemy przyrząd łatwo dostosować do wieku i umiejętności pływackich dziecka. Sześć komór umożliwia utrzymanie ciała dziecka w pozycji pływackiej co ułatwia samodzielne przemieszczanie się dziecka.
SWIMTRAINER "Classic" posiada sześć oddzielnych komór umożliwiających utrzymanie ciała dziecka w pozycji pływackiej co ułatwia samodzielne przemieszczanie się dziecka. Białe komory/ szelki, pas, podtrzymanie brzuszka/ uniemożliwiają wywrotkę w przód oraz wypadnięcie dziecka do wody.

SWIMTRAINER "Classic" otrzymał wszelkie wymagane atesty dopuszczające produkt do użytkowania przez małe dzieci /GS, TUV, brak szkodliwych ftalanów/.
Każdą komorę białą pompujemy mocniej lub lżej w zależności od budowy ciała dziecka /im szczuplejsze tym mocniej/,
a każdą czerwoną w zależności od umiejętności poruszania się w wodzie /im lepiej dziecko pływa, tym mniej pompujemy jedną z głównych komór/.

SWIMTRAINER "Classic" jest używany już w ponad 40 krajach na świecie,m.in. w Austrii, Hiszpanii, Brunei, USA,......
Produkt ten jest opatentowany w Niemczech przez firmę FREDS SWIM ACADEMY GmbH.
MALYWODNIAK.PL jest wyłącznym importerem produktów tej marki w Polsce.

Każdy produkt zaopatrzony jest w słowna i obrazkowa instrukcję  z ćwiczeniami  do nauki pływania stylem klasycznym /żabką/. Instrukcje można tez pobrać w formie elektronicznej.Patrz poniżej: pliki do pobrania. ze strony www.malywodniak.pl.

 

Gdzie kupić

Mały Wodniak od: 78,0
Tublu od: 72,0