Reklama

Letnie upały to doskonała  okazja do orzeźwiających zabaw w wodzie, poczynając od pluskania się w zaciszu własnego ogrodu, a na wyprawach nad morze czy jezioro kończąc. W każdej z tych opcji przydadzą się produkty firmy Bestway, oferującej szeroki wachlarz artykułów nadmuchiwanych. Ogrodowe, baseny, materace, place zabaw czy akcesoria pomocne w nauce pływania to tylko część z jej bogatej propozycji.

Wszystkie produkty Bestway cechuje niezwykle staranne wykonanie oraz estetyczne wzornictwo. Ponadto spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa, dając możliwość swobodnej zabawy w wodzie. Wysoka jakość, ciekawe formy oraz oryginalne pomysły to główne atuty nadmuchiwanych artykułów Bestway.

Basen nadmuchiwany „Winx Club” Bestway

 

Baseny ogrodowe Bestway

Basen ogrodowy bez wątpienia uatrakcyjni dziecku czas spędzany we własnym domu. Ulokowany na trawie czy tarasie oferuje dużo bezpieczniejszą formę rozrywki niż morskie fale. Wśród szerokiego asortymentu basenów Bestway na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb i możliwości. Przeróżne fantastyczne wzory, różne wielkości i dodatkowe atrakcje sprawią jednak, że wybór ten nie będzie łatwy. Wszystkie baseny są proste w montażu i utrzymaniu, a dokładne instrukcje rozkładania oraz konserwacji znajdują się na załączonej płycie DVD.

Basen rozporowy z kołnierzem „The Cars” Bestway

 

Basen rozporowy z kołnierzem „The Cars” Bestway

 

Basen rozporowy z kołnierzem „The Cars” to wyjątkowa propozycja dla całej rodziny. Pozwala on na komfortową zabawę w wodzie zarówno dzieciom, jak i rodzicom, stwarzając doskonałą okazję do wspólnego spędzenia wakacyjnego czasu.

Plac zabaw z basenem Jungle Safari Bestway

 

Plac zabaw z basenem Jungle Safari

 

Tutaj oprócz tradycyjnego pluskania w wodzie dzieci odnajdą także inne atrakcje, które absolutnie nie pozwolą na nudę. Nadmuchiwana plama, dwa zwierzaki, fontanna oraz zestaw piłeczek i ringo zajmą maluchy na długi czas. Plac zabaw przeznaczony jest dla użytkowników od 3 do 6 lat.

Basen nadmuchiwany z fontanna i zjeżdżalnią Bestway

 

Basen nadmuchiwany z fontanna i zjeżdżalnią

 

Prawdziwe wodne szaleństwo nie może obyć sie bez prowadzącej do wody zjeżdżalni, na końcu której maluch zostanie jeszcze oblany tryskającą fontannę. Połączenie tych trzech atrakcji  to gwarancja udanej zabawy.

W ofercie Bestway znajdują się również szereg innowacyjnych akcesoriów, które pomogą w utrzymaniu wody w czystości. Są to miedzy innymi różnego typu przykrycia, podłogi pod baseny, filtry, ozonatory i wiele więcej.

Zabawki nadmuchiwane Bestway

Atrakcyjne nadmuchiwane zabawki skutecznie urozmaicą czas spędzany na wodnych harcach. Piłki plażowe, pontoniki, przeróżne zwierzaki czy mini skutery sprawią młodszym i starszym mnóstwo radości. Wśród tego typu produktów znajdują się również pomoce do nauki pływania. Specjalne rękawki, kółka oraz kamizelki pomogą oswoić się z wodą i dodadzą odwagi początkującym pływakom.

Pontonik Żaba / Ryba Bestway

 

Pontonik Żaba / Ryba Bestway

 

Pływanie w pontoniku o formie wesołej żaby lub ryby sprawi dziecku mnóstwo frajdy. Jego wymiary to 99 x 66 cm, a przeznaczony został dla małych pływaków w wieku od 3 do 6 lat. Ciekawa forma plus intensywne kolory.

Ryba „Clown Fish” Bestway

 

Ryba „Clown Fish” Bestway

 

Pływanie na rybie Clown Fish to sama przyjemność. Zabawka ta została skonstruowana tak aby siedzące na niej dziecko z łatwością utrzymywało się na powierzchni wody, co zawdzięcza swojemu kształtowi i bocznym uchwytom. Błazenka ta stanie się nieodłącznym towarzyszem malucha na basenie. W ofercie Bestway dostępne są również inne nadmuchiwane zwierzaki.

Piłka nadmuchiwana we wzory Bestway

 

Piłka nadmuchiwana we wzory Bestway

 

Nadmuchiwana piła na pewno przyda się zarówno podczas zabawy w ogrodowym basenie, jak i na nadmorskiej plaży, zachęcając do aktywnego wypoczynku. Piłka jest lekka i z całą pewnością nie wyrządzi krzywdy nawet małemu dziecku, a jej odbijanie nie sprawi mu trudności. Wytrzymały materiał oraz fantazyjne wzory to jej dodatkowe atuty.

Kółko „Tweety” z zabezpieczeniem Bestway

 

Kółko „Tweety” z zabezpieczeniem Bestway

 

Kółko „Tweety” idealnie podtrzymuje sylwetkę unoszącego się na powierzchni wody dziecka, dając mu poczucie bezpieczeństwa i ułatwiając pierwszy kontakt z wodą. Jest ono lekkie, wytrzymałe, a przede wszystkim stabilne, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach wodnego szaleństwa.

Rękawki z delfinami Bestway

 

Rękawki z delfinami Bestway

 

Odpowiednie zabezpieczenie dziecka jest bardzo ważnym elementem podczas wypraw nad wodę. Nadmuchiwane rękawki będą asekurować bawiącego się w wodzie malucha, czy to podczas szaleństw z piła czy też pierwszych lekcji pływania. Dzięki nim dziecko poczuje się pewniej, a rodzice będą choć trochę  spokojniejsi.

Nadmuchiwane produkty Bestway to jednak nie tyko sama rozrywka, ale również wspaniały sposób na zachęcenie dzieci do tak potrzebnej im aktywności fizycznej. Pełen wody basen z pewnością skutecznie oderwie od ekranu telewizora nawet najbardziej zatwardziałych  kinomaniaków. Ponadto taka rozrywka pomaga rozwijać koordynację ruchową oraz równowagę. A zaproszenie do niej kolegów to doskonała okazja do kształtowania relacji społecznych dziecka.

Producent:  Bestway

Dystrybutor: HH Poland S.A

Kup w sklepie: Basido, czyli: baw się dobrze! www.basido.pl