Reklama

Niemiecka firma Puky to specjalista w dziedzinie dziecięcych pojazdów. W jej ofercie znajdziemy miedzy innymi trójkołowe rowerki, hulajnogi, gokarty i oczywiście skierowane do najmłodszych użytkowników rowerki biegowe, z którymi dzieci będą mogły rozpocząć swoją ekscytującą przygodę z jednośladami. Wszystkie te przeznaczone do aktywnego spędzania czasu zabawki charakteryzuje doskonała jakość oraz przestrzeganie ścisłych rygorów bezpieczeństwa.

Rowerki biegowe Puky wyróżniają się nisko usytuowaną ramą wyposażoną w charakterystyczny podnóżek, dający oparcie stopom małego kierowcy oraz harmonijkowatymi końcówkami uchwytów kierownicy, zabezpieczającymi dłonie dziecka przed otarciem w razie upadku czy bliższego kontaktu z przeszkodami.

Ponadto wszystkie modele posiadają płynną regulację wysokości kierownicy i siodełka, pozwalając na dostosowanie jej do potrzeb wciąż rosnącej pociechy. W rowerkach tych nie znajdziemy blokady skrętu kierownicy, dzięki czemu mali cykliści będą mogli swobodnie manewrować nimi również podczas przejażdżek wewnątrz pomieszczeń.

Puky oferuje trzy modele rowerków biegowych. Konstrukcja każdego z nich wykonana jest ze stali nierdzewnej, a unikalne wyprofilowanie ramy i ulokowanie jej nisko nad ziemią ułatwiają początkujacym kierowcom utrzymanie równowagi, postawienie leżącego na ziemi rowerka, a także poprawiają jego sterowność.

Rowerek biegowy Puky LM R 

Rowerek biegowy Puky LM R

 

Na początek polecamy mały, zwrotny, a także wygodny do wsiadania i zsiadania rowerek biegowy Puky LM R, z prowadzeniem którego poradzi sobie już dwulatek. Zakres regulacji siodełka wynosi w tym przypadku od 30 do 40 cm, a kierownicy od 41 do 50 cm, czyli w sam raz dla maluchów. Piankowe opony o gładkim bieżniku sprawiają, że rowerek porusza się chicho i doskonale nadaje się do zabawy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Rowerek biegowy Puky LR 1L/1L Br

 

Rowerek biegowy Puky LR 1L/1L Br

 

Model Puky LR 1L/1L Br to średni rowerek biegowy przeznaczony dla dzieci o wzroście powyżej 90 cm, mniej więcej w wieku od 2,5 lat. Regulacja wysokości siodełka wynosi od 35 do 45 cm, kierownicy od 49 do 57 cm. W tym wariancie znajdziemy pompowane koła o płytkim bieżniku, w sam raz dla jeżdżących coraz dynamiczniej cyklistów oraz praktyczną nóżkę.

Rowerek biegowy Puky LR XL

 

Rowerek biegowy Puky LR XL

 

Dla starszaków , o wzroście większym niż 95 cm, odpowiedni będzie model Puky LR XL o regulacji siodełka w zakresie 41 - 51 cm, a kierownicy 55 - 64 cm. Dzieci znajdą tutaj również hamulec ręczny, wielkościowo dostosowany do ich małych dłoni.

Rowerki biegowe Puky to doskonały sposób na ćwiczenie motoryki i przygotowanie do jazdy na klasycznym rowerze z pedałami. Rozwijają zmysł równowagi, pozwalają oswoić się z dwukołowym pojazdem, a przede wszystkim dostarczają mnóstwo radości.

Niemiecka jakość rowerków biegowych Puky gwarantuje ich długoletnie i bezproblemowe użytkowania, a potwierdzona jest niezbędnymi certyfikatami. Również strona wizualna jest estetyczna i atrakcyjna dla maluchów, skutecznie przyciąga ich uwagę oraz zachęca do aktywnej zabawy.

Producent: Puky

Gdzie kupić

Aktywny Smyk od: 269