Reklama

Inkoos to osobliwe pluszaki, które budzą się do życia pod ręką utalentowanych plastycznie maluchów. Wykorzystując załączone do nich markery dzieci mogą swobodnie po nich rysować, dekorując maskotki, tak jak podsuwa im to wyobraźnia. Pisaki są w pełnie zmywalne, wystarczy więc małe pranie, aby całą zabawę można było rozpocząć od nowa.

Każdy ekscentryczny stworek trafia do właściciela z 3 kolorowymi markerami oraz wzorami, gdyby kiedyś zabrakło maluchowi własnych inspiracji i potrzebował odrobiny pomocy.

Oprócz tradycyjnych Inkoos znajdziemy jeszcze wersję GloGlo Inkoos, które szczególnie upodobały sobie ciemności. Podobnie do klasycznych pluszaków można ozdabiać je przy wykorzystaniu zmywalnych markerów, jednak dopiero gdy gasną światła ujawniają one w pełnie swoje tajemnice. Wtedy to doskonale widać dodatkowe błyszczące wzory, które można jeszcze wzbogacić dodając coś od siebie przy pomocy specjalnego świetlnego pióra.

Z kolei w podróży doskonale sprawdzą się przenośne pluszaki Mini Inkoos. Te malutkie zwierzątka będą doskonałymi towarzyszami podczas dalszych i bliższych wypraw. Zajmą malucha kreatywną zabawę i w żadnym razie nie pozwolą na nudę.

Producent: The Bridge Direct

Kup tutaj