Reklama

Przytulanki Teddykompaniet wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dziecka. W serii Teddy Cream można znaleźć Pieski, Zajączki z długimi uszami, które dzieci uwielbiają ciągnąć oraz klasyczne Misie. Znajdziemy tutaj przytulanki od 21cm do 78cm. Wymiary pluszaków powodują, że każdy znajdzie wyjątkową maskotkę dla siebie. Cała seria charakteryzuje się wyhaftowanymi na pluszakach serduszkami.

 

 

Pluszaki z serii Teddy Dogs to genialna linia piesków, które do złudzenia przypominają małe szczeniaki. Znajdziemy tutaj psy od 18 cm do 40 cm. A wszystkie jednakowo miękkie i przyjacielskie.

 

Teddykompaniet posiada również serię pluszaków z głosem. Śmieszne zwierzątka tj. pieski, kotki oraz zwierzęta farmerskie wydają różne dźwięki, w zależności od tego, jaką postać reprezentują. W ten sposób dzieci nie tylko mają pluszowego przyjaciela, ale także uczą się odróżniania dźwięków poszczególnych zwierząt. Każdy pluszak posiada chustę zawiązaną na szyi. Wielkość pluszaka wynosi 14 cm.
Maskotki Teddykompaniet wykonane są z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że są bardzo delikatne w dotyku, w sam raz do przytulenia. Są zaprojektowane tak, aby nadawać się dla dzieci już od ich urodzenia: uszyte są z bezpiecznego pluszu, a wszystkie części zostały solidnie zszyte szwami, których wytrzymałość przebadano laboratoryjnie. Gwarantujemy, że dziecko będzie uwielbiało swojego pluszowego misia, a firma Teddykompaniet na zawsze pozostanie dla Was wyznacznikiem najwyższej jakości wśród pluszaków. Teddykompaniet może poszczycić się faktem, iż posiada pluszaki przeznaczone dla dzieci 0+. Można prać je w pralce, w temperaturze 40 stopni. Zabawki wykonane są z nietoksycznych, odpornych na ogień materiałów i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swych produktów nie tylko znakiem CE, ale także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe.

 

 


Zabawki Teddykompaniet są:

·bezpieczne dla dziecka

·odporne na ogień, nie mogą się zapalić

·barwione wolnymi od toksyn barwnikami

·sprawdzane pod względem wytrzymałości szwów

·wszystkie elementy zabawki są poddawane próbie wyciągania

 

Dystrybutor: Tootiny