Reklama

 

Marka Pebble oferuje swoim najmłodszym odbiorcom pełne uroku i radości szydełkowe zabawki, które chce się przytulać od pierwszego spojrzenia. Milutkie zwierzątka, ludziki czy baśniowe istoty wywołają uśmiech na buzi każdego malucha, zabierając go w magiczną krainę wyobraźni.

 

Ze względu na swoja wyjątkową miękkość przytulanki dla dzieci  Pebble wręcz idealnie nadają się dla najmłodszych dzieci, oferując im bezpieczną i pełną radość zabawę. Nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, a bawełniana włóczka, z której zostały wykonane jest przyjazna dla delikatnej skóry maluszków.

Ponadto wyróżniają się one bardzo starannym wykonaniem z licznymi estetycznymi detalami. Sympatyczne uśmiechy tych pluszowych zabawek szybko podbiją serca dzieci i uczynią maskotki Pebble nieodłącznymi towarzyszami w chwilach smutku i radości. Wielkość zabawek oraz ich forma zostały dobrane tak, aby jak najlepiej pasować do malutkich, uczących się chwytania rączek.

W szerokiej gamie dzierganych artykułów znajdziemy tradycyjne maskotki, mięciutkie grzechotki, piłeczki, a nawet organiczne kocyki czy chroniące przed chłodem czapeczki. Każdy z nich to właściwie małe szydełkowe dzieło sztuki, które czasem zachwyca szczegółami, czasem prostotą, a w jednym i drugim przypadku dostarcza mnóstwo radości.

Wszystkie zabawki Pebble są ręcznie robione, co czyni każdy z nich wyjątkowym okazem. Wykonane są w 100 % z bawełny, cieszącej oczy intensywną mieszanką kolorów, która tak skutecznie przyciąga uwagę dzieci. Ich dodatkową zaletą jest możliwość prania w pralce, po którym to przytulanki wciąż zachowują swoje śliczne kolory i ładny wygląd.

Kup tutaj: kidsplanet24