Reklama

Samonagrzewająca się butelka paulandstella to rewolucyjny wynalazek, zdecydowanie ułatwiający rodzicom karmienie ich maluszka, tak aby zawsze i wszędzie mogli podać dziecku świeży pokarm o odpowiedniej temperaturze.

Innowacyjna technologia

Samonagrzewająca się butelka paulandstella łączy w sobie imponującą, unikalną technologię ze stylowym wyglądem, aby zaspokoić wszystkie potrzeby nowoczesnej, zabieganej rodziny. Do swojego działania nie potrzebuje prądu ani baterii, a jedno kliknięcie wystarczy, aby butelka automatycznie podgrzała wodę do idealnej dla dziecka temperatury (36 stopni Celsjusza). Można to sprawdzić zerkając na wbudowany termometr, zlokalizowany mniej więcej w połowie wysokości butelki. Koniec ze zgadywaniem i sprawdzeniem temperatury na wyczucie.

Teraz już wystarczy tylko odmierzyć mleko w proszku bezpośrednio do podgrzanej wody. Posiłek osiągnie optymalną temperaturę w zaledwie 5 minut. Prosty sposób na błyskawiczne przyrządzenie świeżego pokarmu dla maluszka, niezależnie od pory i miejsca, w którym się znajdujecie. Ponadto butelka paulandstella jest w stanie utrzymywać właściwą temperaturę mleka nawet przez godzinę.

Samonagrzewająca się butelka paulandstellaZastosowany moduł grzewczy jest wielokrotnego użytku i może funkcjonować przez około 3 miesiące. By naładować moduł grzewczy, należy zanurzyć go na około 20 - 25 minut we wrzątku. Łatwy i szybki sposób reaktywacji.

 

Zdrowie przede wszystkim

Samonagrzewająca się butelka paulandstella wyposażona jest w antykolkowy  silikonowy smoczek o anatomicznym kształcie, wielkościowo odpowiedni dla niemowląt od 3 do 24 miesiąca życia. Szeroka szyjka smoczka zapewnia równomierne rozłożenie ciśnienia w butelce i w czasie picia redukuje do minimum ilość połykanego przez dziecko powietrza.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Butelka paulandstella produkowana jest w Niemczech zgodnie z najwyższymi wymogami bezpieczeństwa. Odpowiada europejskim normom odnośnie artykułów dziecięcych. Nie zawiera ftalanów.

Cechy Samonagrzewającej się butelki paulandstella:

  • w zaledwie 5 minut nagrzewa wodę do optymalnej dla dziecka temperatury,
  • idealne rozwiązanie w podróży czy podczas nocnego karmienia,
  • termometr z wyświetlaczem,
  • moduł grzewczy nie potrzebuje do działania prądu ani baterii,
  • silikonowy antykolkowy smoczek z szeroką szyjką.

 

 

Producent: paulandstella

Gdzie kupić

Mama ma od: 142,00