Reklama

Butelka antykolkowa od Nuby Natural Touch została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej naśladować naturalne karmienie piersią. W tym celu dobrano dla niej odpowiedni kształt i wielkość, wyposażono ją w miękki i sprężysty smoczek, a przede wszystkim zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci wymiennych wkładów. Ułatwia to nie tyko przejście do karmienia z butelki , ale także pozytywnie wpływa na zdrowie niemowląt, zapobiegając występowaniu uciążliwych kolek.

Sterylne wkłady umieszcza się wewnątrz butelki, a następnie wypełnia mlekiem, sokiem bądź wodą. Podczas picia, kurczą się pozostawiając powietrze na zewnątrz. Jako, że wkłady są jednorazowe po zakończeniu karmienia wystarczy je wyrzucić, co doskonale sprawdza się podczas spacerów lub podróży. Takie rozwiązanie znacząco redukuje zasysanie powietrza, głównej przyczyny dyskomfortu i kolek pojawiających się u maluszków po jedzeniu czy piciu.

Butelka antykolkowa

 

Dodatkową zaletą Butelek antykolkowych od Nuby Natural Touch są specjalne wykonane z silikonu smoczki wyróżniające się "guzkowatą" powierzchnią delikatnie masującą dziąsła. Pomagają one w przebiciu się pierwszych ząbków oraz łagodzą bóle towarzyszące temu procesowi. Smoczki posiadają ponadto anatomiczny kształt oraz dodatkowy system antykolkowy.

 

Butelki dla dzieci Nuby Natural Touch są wolne od Bisfenolu A, a wykonane zostały z odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Ponadto ozdobione zostały przyjemnymi, typowo dziecięcymi motywami w pastelowych barwach.

 

 

Dystrybutor: Marko 

Producent:  Nuby Natural Touch